Tena.lv – uzzini visu par urīna nesaturēšanu

Urīna nesaturēšana ir problēma, kas var piemeklēt abu dzimumu pārstāvjus dažādā vecumā, jo saslimšanu var izraisīt dažādi dzīvesveida un veselības faktori. Pirmo reizi saskaroties ar šo problēmu, gan pašam pacientam, gan viņa tuviniekiem var būt apjukums, bažas, daudz jautājumu un neizpratne, kā tālāk veidot savu dzīvi, ikdienu, aktivitātes.

Izplatīts ir viedoklis, ka urīna nesaturēšana pārvelk svītru līdzšinējam dzīvesveidam un neatkarībai. Bet to varētu uzskatīt par daļēju mītu, jo daudzos urīna nesaturēšanas gadījumos veiksmīgi var uzlabot pacienta stāvokli un padarīt ikdienu komfortablu ar atbilstošiem higiēnas līdzekļiem, kas īpaši pielāgoti urīna nesaturēšanas pacientiem. Saskaroties ar urīna nesaturēšanu, ir ļoti svarīgi saņemt uzticamu informāciju, konsultēties ar ārstu, saņemt morālu un praktisku palīdzību, uzzināt citu pacientu un aprūpētāju pieredzei. To visu varat saņemt ar mājaslapas tena.lv starpniecību.

Par urīna nesaturēšanas veidiem un problēmas novēršanu

Mājaslapā tena.lv uzzināsiet, kādi urīna nesaturēšanas veidi ir izplatītākie, kāpēc tie rodas, kā mazināt to simptomus vai pat pilnībā no tiem atbrīvoties. Katra pacienta gadījumā svarīgi ir laikus apmeklēt ārstu, jo urīna nesaturēšana var būt arī signāls par citam nopietnām kaitēm.

Ārsts spēs to noteikt un atbilstoši rīkoties. Parasti pacientiem nav tikai viens urīna nesaturēšanas veids, bet kombinēti vismaz divi. Par to, ar kādu urīna nesaturēšanas veidu sakaraties jūs vai jūsu tuvinieks, kā rīkoties un pielāgot savus paradumus, lai mazinātu šo problēmu, varat uzzināt mājaslapā tena.lv.

Īpaši pielāgoti higiēnas līdzekļi

urīna nesaturēšanaTENA ir vadošais urīna nesaturēšanas higiēnas preču ražotājs, kurš rūpējas par pacientu komfortu jebkurā dzīves situācijā, tāpēc piedāvā plašu klāstu ar higiēnas precēm. Tās pielāgotas dažādiem nesaturēšanas veidiem, pielāgojamas katra dzimuma anatomijai un individuālajām aprisēm.

Tas nodrošinās pilnīgu tīrību, sausumu un ērtas kustības. Visi TENA higiēnas līdzekļi izgatavoti no saudzīga materiāla, kas spēj nodrošināt augstu uzsūktspēju. Tie nekairina ādu, palīdz arī novērst nepatīkamu urīna aromāta veidošanos.

TENA produkti piemēroti gan gulošiem un kopjamiem pacientiem, kas cieš no dažādām nesaturēšanām, kā arī aktīviem cilvēkiem, kuri saskaras ar vieglākām urīna nesaturēšanas formām, bet nevēlas, lai tas ietekmē viņu dzīvesveidu. TENA būs īstā izvēle, ja vēlaties komfortu un drošības sajūtu. Mājaslapā Tena.lv varat izlasīt par visiem preču veidiem, kā arī pasūtīt bezmaksas paraugus, lai pārliecinātos par savu izvēli.

Iedvesmojoši pieredzes stāsti un atbalsts

Tena.lv sniegs jums arī daudzus iedvesmojošus pieredzes stāstus, kā saglabāt optimismu un aktīvu dzīvi arī tad, ja jums ir urīna nesaturēšana. Noderīgi būs arī padomi, kā aprūpes personām „nesadegt” savu pienākumu veikšanā, kā labāk parūpēties gan par savu, gan pacienta labsajūtu. TENA saprot un sniedz jums gan atbalstu, gan noderīgu informāciju.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *