Ja netiec uz veikalu, veikals nāk pie tevis

Ne visi cilvēki dzīvo galvaspilsētā un reģionu centros, kur ir koncentrēta lielākā daļa tirgotāju. Ja cilvēkiem ārpus šiem centriem, vajag kaut ko iegādāties, kas nav pieejams dzīvesvietā, tad nākas plānot laiku un braukt uz pilsētu, lai veiktu pirkumus. Bet, ko darīt, ja nav laika un iespēju doties uz lielāku pilsētu pēc nepieciešamajiem pirkumiem? Ja nevarat doties uz veikalu, tad veikals var atnākt pie jums.

Atveriet savā datorā vai planšetē interneta pārlūku, un milzīgs klāsts interneta veikalu būs jūsu rīcība. Jums nevajadzēs mainīt savus plānus vai atlikt aktuālos darbus, lai dotos braucienā uz pilsētu. Manuprāt, interneta veikals ir lielisks risinājums patērētājiem reģionos, lauku teritorijās, kā arī ikvienam izņemtam cilvēkam arī pilsētā.

Interneta veikali – nozīmīgi cilvēkiem reģionos

iepirkšanās internetāArī mana ģimene dzīvo laukos, pie nelielas mazpilsētas. Uz laukiem pārvācāmies jau pirms desmit gadiem, kad nolēmām turpināt vecāku iesākto darbu lauku saimniecībā, kas specializējusies bioloģiskās pārtikas audzēšanā. Jau no agra pavasara sākas nežēlīgs darba ritms, kad ceļamies pirms pieciem no rīta, bet vakaros gulēt ejam ap pusnakti.

Un tā tas turpinās līdz vēlam rudenim, kamēr visi āra darbi dārzos ir paveikti. Tad katra diena, ko mēs zaudētu un neizmantotu darbam, nestu arī finansiālus zaudējumus. Daba negaida, raža ir jāvāc īstajā brīdī. Tāpēc šajā sezonā uz pilsētu mēs braucam tikai ārkārtējas vajadzības gadījumā.

Tādas reizes ir tad, kad jānokārto darīšanas kādā iestādē. Tad pie reizes ieskrienam kādā veikalā. Bet pārējā laikā visus pirkumus veicam vietējos veikalos un interneta veikalos. Kādā brīvā brīdī atliek apsēsties pie datora un veikt visus pirkumus. Jau pēc dažām dienām tos piegādā uz mājām. Nav jābrauc vairāk nekā stundu līdz pilsētai, jāsēž sastrēgumā un vēl jāpacieš tā tirdzniecības centru burzma, nogurums.

Interneta veikalos pasūtām apģērbu, apavus, arī saimniecībai nepieciešamās lietas. Pavasarī es no vairākiem ārzemju organisko sēklu veikaliem veicu pasūtījumu, lai varam jau agri sākt audzēt dēstus. Šajā biznesā veiksmīgāks ir tas, kuš iegūst pirmo ražu. Pat viena nedēļa, par ko apsteidz citus audzētājus, var nest būtisku peļņu.

Saldētavas pirkums

ģimenes iepirkšanāsPēdējais pirkums interneta veikalā, ko veicām, bija pavisam nesen. Bija vajadzīga vēl viena saldētava. Mēs ražu – ogas un dārzeņus – vairumā uzglabājam arī saldētā veidā, jo ziemā tiem ir augstas cenas un arī pieprasījums.

Dārzeņu apjomi bija palielinājušies, arī raža bija ļoti laba, tāpēc pietūka vietas saldēto krājumu uzglabāšanai. Saldētavas pirkums bija neatliekams, bet nebija arī laika braukt to un meklēt. Tāpēc interneta veikals bija loģisks solis. Dēls izpētīja piedāvājumu, cenas un arī mums piemērotos modeļus.

Interneta veikals http://www.brivi.lv/ varēja piedāvāt tieši to, ko meklējām, un ar ļoti izdevīgu cenu. Mums nebija laika ilgi meklēt un izvēlēties, tāpēc izmantojām šo izdevīgo piedāvājumu no brivi.lv. pasūtījām saldētavu, apmaksājām rēķinu. Par papildus samaksu pārdevējs mums saldētavu aiznākošajā dienā arī piegādāja uz mājām. Bijām priecīgi, ka tik ātri tikām pie nepieciešamās preces.

Un nezaudējām savu laiku, lai brauktu uz pilsētu. Parasti tāds brauciens aizņemtu veselu dienu. Nāktos arī no citiem darbiem atraut saimniecības busiņu, lai atvestu saldētavu. Tagad par visu parūpējās interneta veikals. Interneta sniegtās iespējas ir ļoti noderīgas cilvēkiem reģionos, jo taupa viņu laiku un paplašina iespējas.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *