Elegantas dāvanas vīriešiem – pie FromMe.lv

pukstiņu veikals

Apsveicot vīrieti, ne vienmēr var izlīdzēties ar praktisku vai sportisku dāvanu. Vīrieši tāpat kā sievietes ir dažādi. Katram cita nodarbošanās, hobiji. Par šiem jautājumiem rūpīgi jādomā arī tad, kad jāizvēlas dāvana vīrietim.


Direktors, biznesa partneris, uzņēmējs – lielākā daļa no viņiem ir nopietni un ieturēti cilvēki, kuriem pieklātos dāvināt elegantas un klasiskas dāvanas, kas nav pārprotamas un neriskē izskatīties ikdienišķas.

Tieši šādiem gadījumiem būs piemērots dāvanu servisa FromMe.lv sagatavotais piedāvājums, kurā atrodamas daudzas elegantas, klasiskas un reprezentatīvas dāvanas gadījumiem, kad nedrīkstat kļūdīties.

Dāvana nes informāciju par jūsu attieksmi pret dāvinātāju. Tāpēc nozīmīgiem cilvēkiem arī no dāvanas ir jāsajūt, kā viņus vērtējat, ko par viņiem domājat. Piedāvājam jums dažas idejas, ko izvēlēties elegantai un pat greznai dāvanai, ja jāsveic vīrietis.

“Ženēva” – pulksteņu veikala dāvanu karte

Nekas nedaiļo vīrieti tik labi kā elegants un izsmalcināts pulkstenis. Lai gan saka, ka pulksteņus nedāvina, jūs varat izvēlēties dāvanu karti pulksteņu salonā, kurā vīrietis pats varēs atrast savam tēlam pieskaņotu pulksteni.

Pulksteņi nekad nav bijuši tikai laikrāži. Tie ir laikmeta, dizaina un stila apliecināums. Pulkstenis pavisam noteikti ir aksesuārs, no kura elegants vīrietis neatteiksies arī digitālajā un viedtelefonu laikmetā.

Pulksteņu veikals “Ženēva” piedavā tikai pašu kvalitatīvāko, sadarbojas ar zināmiem zīmoliem – Tissot, Rado, Edox, Jaguar, Longines un citiem.

Veikalā regulāri tiek atjaunotas kolekcijas, nodrošināta preču garantija un piedāvāts arī pulksteņu remonts un apkope. Veikals “Ženēva” ir Šveices pulksteņu veikalu tīkls, kura veikalus atradīsiet vairākās vietās Rīgā.

“Jahonts” – juvilierizstrādājumu veikala dāvanu karte

Kvalitatīvas un izsmalcinātas rotaslietas ir vēl viena mūžīgā vērtība, kas nekad nezaudē savu aktualitāti. Šāda veida dāvana vienmēr izteiks daudz vairāk nekā vārdi, arī tad, ja tā ir dāvana vīrietim.

Var šķits, ka vīrietim jau nu juvilierizstrādājumu veikalā nav, ko iegādāties, bet tie ir maldi.

Eleganti vīrieši attiecīgās situācijās nēsā apģērbam un statusam pieskaņotus aksesuārus  – aproču pogas, kakla ķēdes, gredzenus un kaklasaites saspraudes.

Visi šie priekšmeti var būt izgatavoti no dārgiem un kvalitatīviem materiāliem, veidoti unikālā dizainā un pieskaņojami dažādām gaumēm.

Tāpēc dāvana vīrietim juvilierizstrādājumu veikalā sniegs plašas izvēles iespējas. Pirkums ļaus papildināt savu tēlu un iegūt īpašumā vēl kādu nemirstīgu un vērtību nezaudējošu rotu.

“Jahonts” ir lielākais juvilierizstrādājumu tīkls Baltijas valstīs, tāpēc varēs piedāvāt visplašāko izvēli un individuālu apkalpošanu katram klientam.

Jaunmoku pils – dāvanu karte

Jaunmoku pils ir viena no Latvijas pērlēm. Tā izceļas ar savu arhitektūru un vēsturi. Romatiska un senatnīga vieta, kas piemērota dažādiem privātiem un arī korporatīviem pasākumiem. Jaunmoku pilī tiek vadītas ekskursijas, tur atrodas brīnišķīga viesnīca un telpas pasākumu rīkošanai, kā arī restorāns, kas vienmēr pārsteidz ar kulinārijas šedevriem.

Dāvanu karte ļaus izbaudīt nesteidzīgu atpūtu tiešām skaistā un vēsturiskā vietā. Tāpat dāvanu karti var izmantot, lai sarīkotu neaizmirstamu pasākumu draugiem, kolēģiem, biznesa partneriem.

Jaunmoku pils ir ļoti iecienīta arī kāzu rīkošanai. Tāpēc šāda dāvanu karte noteikti noderēs katram vīrietim, kurš rūpējas par sevi, savu mīļoto sievieti un savu biznesu.

Kāpēc izvēlēties dāvanu karti?

Dāvanu karte ir labākais veids, kā apsveikt ikvienu cilvēku jebkurā situācijā. Ir dāvanas, ko nevar iesaiņot. Ir dāvanas, ko ar aci nevar ieraudzīt. Un ir dāvanas, kuras labāk nedot uzreiz rokās citu acu priekšā. Tāpēc dāvanu karte ir ideāls risinājums, lai diskrēti un eleganti apsveiku jebkuru cilvēku.

Dāvanu karte arī ļauj saņēmējam izvēlēties tieši viņam piemērotāko pakalpojumu un preci, ja dāvanu karte paredzēta izmantošanai kādā veikalu tīklā vai pie konkrēta uzņēmēja.

Trāpīt desmitniekā ar savu dāvanu var arī neizdoties. Kāpēc riskēt, ja ar dāvanu karti jūs vienmēr varat izdarīt pareizo izvēli?

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *