Pamperi pieaugušajiem – gulošu pacientu un vecu cilvēku aprūpei

vecu cilvēku aprūpē

Gandrīz katram būs zināmi gadījumi, kad pacients ilgstoši ir uz slimības gultas un nevar kustēties un pārvietoties. Tāpat gandrīz katrā ģimenē ir kāds gados vecs cilvēks, kuram ir funkcionāli traucējumi vai kādas slimības, kas padara viņu atkarīgu no tuvinieku aprūpes.


Šādos gadījumos lielākoties cilvēkiem nav pašiem iespējas apmeklēt labierīcības, tāpat daudzos gadījumos urinēšanas funkcija arī ir traucēta, pacienti saskaras ar urīna nesaturēšanu. Tuvinieki un aprūpes personas tādos gadījumos izmanto šo pacientu un vecu cilvēku aprūpē pamperus pieaugušajiem.

Pamperi palīdz nodrošināt pilnīgu aizsardzību un drošības sajūtu ikvienā situācijā ar jebkādām noplūdēm. Vadošais ražotājs, kas piedāvā augstākās kvalitātes autiņbikses pieaugušajiem, ir TENA.

Ja līdz šim vēl nav nācies izmantot TENA autiņbikses pieaugušajiem, un neesat pārliecināti par to kvalitāti, tad var mājaslapā tena.lv pasūtīt bezmaksas paraugus, ko TENA nosūtīs bez maksas uz jūsu adresi.

 

TENA autiņbikses pieaugušajiem var iegādāties ikvienā aptiekā. Šie higiēnas līdzekļi ir pielāgojami ikvienam pacientam ar jebkādu nesaturēšanu. Atliek tikai izvēlēties īsto izmēru un uzsūkšanas intensitāti, ko uz iepakojuma norāda speciāli apzīmējumi.

TENA pamperi izgatavoti no īpaši kvalitatīviem un ādu saudzējošiem materiāliem, kas nodrošina to, ka āda elpo, netiek kairināta, netiek veicināta izgulējumu veidošanās.

Tajā pašā laikā autiņbiksēm saglabājas augsta uzsūktspēja, kas ļauj pasargāt pacientus pat ar vislielāko urīna nesaturēšanu. Autiņbikses arī novērš urīna nepatīkamo aromātu, nekavējoties ieslēdzot urīnu pašos dziļākajos slāņos un saglabājot autiņbikšu virsmu sausu.

 

Autiņbikses jeb pamperi pieaugušajiem atvieglo ne tikai slimnieku, bet arī gados vecu radinieku aprūpi. Bieži vien vecums nāk kopā ar dažādām kaitēm, kas samazina spēju atpazīt vajadzību urinēt, veciem cilvēkiem bēdz būt arī neiroloģiski traucējumi.

Un tādās situācijās labāk nodrošināties pret negaidītām urīna noplūdēm un nepatīkamām situācijam jūsu tuviniekiem, par kuriem rūpējaties. Rūpes par mīļo cilvēku ikdienas vajadzībām ne vienmēr ir tās vieglākās, bet tās ir svarīgas, jo nodrošina cienīgus apstākļus un komfortu, ko ir pelnījis katrs no mums.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *