Limlentas.lv – nodrošinās jūsu uzņēmumu ar profesionālām un personalizētām līmlentēm

līmlenta

Neviens aktīvs uzņēmums nevar savu ikdienu – ražošanu, preču iepakošanu, sūtījumu sagatavošanu – iedomāties bez kvalitatīvām līmlentēm, ko izmantot dažādiem nopietnākiem un arī sīkākiem darbiem.

Līmlente nav pats svarīgākais rīks, bet bez tās nevar iedomāties pilnvērtīgu darbu nevienā ražotnē. Tāpēc jāizvēlas kvalitāte par saprātīgu cenu. Un tādu Latvijas uzņēmējiem var piedāvāt limlentas.lv – ražošanas un apdrukas uzņēmums, kas no augstas kvalitātes izejmateriāliem izgatavo līmlentes, kas pielāgotas katra klienta vajadzībām.

Limlentas.lv ražo vairāku veidu līmlentes. Tās visas var pielāgot izmēra un krāsu ziņā, kā arī izvēlēties vienu no trīs veidu līmes pārklājumiem, lai tas atbilstu virsmai un mērķim, kādam līmlente tiks pielietota. Limlentas.lv ražo parastas līmlentes vienkāršākajiem darbiem. Tās var pasūtīt causpīdīgā, baltā vai brunā krāsā.

Līmlentes var izgatavot dažādos platumos. Ja klientam ir citi pielietošanas mērķi, tad var pasūtīt krāsainas un pat apdrukātas līmlentes. Tas tagad uzņēmumos ir iecienīts risinājums, kā izcelt savus sūtījumus klientiem un vairot zīmola atpazīstamību.

Noformēšanai tiek izmantota ar uzņēmuma simboliku apdrukāta līmlente. Tās izmanto arī tirdzniecības vietās, lai pievērstu uzmanību. Klients uz pasūtītās līmentes var izveidot jebkādu apdruku. Var izvēlēties uzrakstus, simbolus, logo, mājaslapu adreses. Līmlentes virsma var kļūt par labu mārketinga instrumentu.

Lai pasūtītu tādas līmlentes, kādas klientam nepieciešamas, viņam tikai jāsazinās ar limlentas.lv klientu menedžeri un jāinformē par savām vēlmēm. Pēc tam tiks veikts individuāls cenas aprēķins.

Un tad jau varēs sākt pasūtījuma izgatavošanu. Vidēji katrs pasūtījums tiek izgatavots nedēļas laikā, bet limlentas.lv vienmēr ir atvērts individuāliem risinājumiem. Pēc pasūtījuma izgatavošanas tas tiek bez papildus maksas piegādāts jebkurā vietā Latvijā.

Limlentas.lv ir daudzu uzņēmēju iecienīts līmlenšu piegādātājs, jo spēj vienmēr katram klientam nodrošināt augstākās kvalitātes produktus par konkurētspējīgu cenu. Kvalitatīvu produktu par labu cenu nav viegli atrast.

Tāpēc tie klienti, kas jau pārliecinājušies par limlentas.lv produkcijas kvalitāti, vairs nedomā par citu piegādātāju meklēšanu. Produkcijas augsto kvalitāti limlentas.lv var nodrošināt tāpēc, ka izmanto tikai sertificētu un pārbaudītu piegādātāju izejmateriālus un pašas modernākās apdrukas iekārtas, kas spēj realizēt pašus sarežģītākos klientu pasūtījumus, nezaudējot līmlentes izturību un arī izvēlētā līmes pārklājuma efektivitāti.

Limlentas.lv produkcija ir droši lietojama jebkādos apstākļos – aukstās noliktavās, mitrumā, āra apstākļos. Līmlentes vienmēr akurāti pildīs savu uzdevumu, bet apdruka nezaudēs krāsu kvalitāti.

Pieejami trīs veidu līmes pārklājumi – saudzīgs, stiprs un īpaši izturīgs. Saudzīgo pārklājumu iesaka tad, ja līmlentes jālīmē uz virsmas, ko nedrīkst sabojāt, vai arī tieši uz produkta. Stiprā līme der visiem standarta darbiem, bet apgrūtinošos apstākļos – labāka izvēle ir īpaši izturīgā līme.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *