E-veikali – ja tevis nav internetā, tevis nav vispār!

iepirkšanās internetā

Mūsdienās, kad dzīves ritums ir kļuvis ātrāks, tehnoloģijas attīstās vēja ātrumā un internets ir nevis iegriba, bet jau gandrīz pirmās nepieciešamības prece, pavisam normāli šķiet arī tādu vienkāršu pasākumu kā iepirkšanos veikt internetā e-veikalos. Tas ietaupa laiku, naudu un nervus. Jūs jautāsiet – kā?

Ja esat kaut reizi mūžā iesprūdis sastrēgumā, tad zināsiet, kā tas patērē jūsu laiku, naudu un nervus. Taču jums arī nav jābūt lielpilsētas iedzīvotājam, lai e-veikals ļautu jums ietaupīt. Pirmkārt, nav jādodas ārpus mājas – ietaupāt laiku ceļā, un, ja ikdienas veikals nav blakus mājai, tad ietaupāt arī naudu, jo nav jātērē automašīnai vai autobusam. Kas var būt labāks par to?

iepirkšanās internetāJa neesat vēl apgrozījies e-veikalu vidē, tad ļaujiet mazliet pastāstīt par to. Pirmkārt, kas jūs interesē – ikdienas vai gandrīz ekskluzīva prece? Ikdienas preces var atrast virknē Latvijas vai mūsu valstī atrodamu uzņēmumu e-veikalos, sākot ar pārtikas produktiem (maxima.lv utml.), apģērbu veikaliem un beidzot ar aptiekām, un, kas ir pavisam jauki, šie veikali piedāvā arī preču piegādi pie jūsu nama durvīm. Ir arī citas alternatīvas, piemēram, uz pakomātiem vai citiem preču saņemšanas punktiem.

Arī ilglietošanai paredzētas preces iespējams atrast Latvijas e-veikalos. Tieši internetā rezerves daļas automašīnām, lielo un mazo sadzīves tehniku u.c. ļoti bieži iespējams iegādāties par krietni lētākām naudām, jo ir iespēja salīdzināt e-veikalu piedāvājumus, taču lieliski ir arī tas, ka vienā e-veikalā iespējams iegādāties preces no visdažādākajiem ražotājiem. Parastā veikalā bieži ir ierobežota iespēja nopirkt nepieciešamo, bet šeit – pāris klikšķu attālumā var atrast vajadzīgo.

Piemēram, interneta e-veikalā www.trodo.lv iespējams iegādāties auto rezerves daļas no vairāk nekā 150 pasaules vadošajiem rezerves daļu ražotājiem. Vai, ja jūs interesē sadzīves tehnika, allaž ir lieliski salīdzināt preces cenu starp vairākiem interneta veikaliem kā rdveikals vai 220. To visu var salīdzināt arī www.kurpirkt.lv vai www.salidzini.lv. Izvēle nudien ir plaša.

Ja jūs interesē ekskluzīvas preces vai tādas, kas nav nopērkamas uz vietas – internets pavisam noteikti ir īstā vieta, kur meklēt. Ja esat ar svešvalodām uz tu, tad vispopulārākā iespēja ir savu vēlmi ierakstīt kādā no meklētājiem un – aidā! – prece ir rokā. Ir daudz e-veikalu, kuri darbojas pasaules mērogā, apkopojot vairākus tirgotājus vienā (gandrīz kā interneta lielveikals). Vispopulārākie ir www.ebay.com, www.aliexpress.com u.c. Iepirkšanās tur ir baudījums acīm, taču ir jābūt arī uzmanīgiem. Visdrošāk ir iegādāties preci no pārdevējiem, kuri ir uzticami – reputācijai šeit parasti ir īpašs apzīmējums. Tas nozīmē, ka preci jūs pavisam noteikti dabūsiet, vai, ja arī nedabūsiet (kaut kādu iemeslu dēļ neatnāks) vai tā neatbildīs jūsu prasībām, ir garantija, ka atgūsiet savu naudu. Reizēm gadās, ka prece neatnāk laikā, pārdevējs jums ir atgriezis naudu, un tad kādu dienu saņemat arī nopirkto. Tas, kā rīkosieties, paliek uz jūsu sirdsapziņas, jo, izrādās, arī pircējiem tur ir reputācijas reitingi. Ja esat ieinteresēts ilgstoši tur darboties, tad ir vērts būt godīgam.

Piekritīsiet, ka internets ir viens no lielākajiem cilvēces ieguvumiem? Iegādāties sev nepieciešamo tagad ir daudz vieglāk, klienti kļuvuši ir daudz izglītotāki un tirdzniecība vēl nekad nav bijusi tik raita kā šobrīd. Kā mēdz teikt – ja tevis nav internetā, tad tevis nav vispār!

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *