Pārdomāta dāvana – labs veids, kā iepriecināt mīļu cilvēku

dāvana

Attiecību veidošana ar apkārtējiem cilvēkiem nav vienkārša un pašsaprotama, jo, lai iegūtu labus rezultātus, ir jāpieliek pūles – uzmanība, rūpība, regulāra komunikācija un savas attieksmes izrādīšana. Ja par attiecībām nerūpējas, tad ar laiku izgaist var pat siltākās jūtas un ciešākā draudzība. Tāpēc vienmēr ir īstais brīdis, lai izdomātu un paveiktu kaut ko savu tuvāko cilvēku labā.

Labu vārdu nekad nav par daudz

Pavisam viegls un ātrs veids, kā stiprināt attiecības ar jebkuru jums svarīgu cilvēku, ir intereses izrādīšana un pozitīva komunikācija. Tā var būt mīļa īsziņa, zīmīte uz brokastu galda vai jakas kabatā, tā var būt arī garāka vēstule kādam ilgāku laiku nesatiktam, bet svarīgam cilvēkam. Veidu, kā pateikt labus vārdus, ir daudz. Atliek atrast sev ērtāko un iederīgāko. Pat daži laipni un patiesi vārdi cilvēkam var pilnībā izmainīt visu dienu, sniedzot pozitīvu lādiņu un lielisku noskaņojumu.

Dāvana – būs gaidīta vienmēr

Ja labu vārdu nekad nevar būt par daudz, tad ir skaidrs, ka arī pārdomāta dāvana vienmēr būs gaidīta un saņemta ar prieku. Bezpersonisku dāvanu var atrast dažu minūšu laikā, jo par visu ir padomājis kāds cits. Bet dāvana, kuras saturs un pasniegšanas veids ir īpaši pieskaņots konkrētajam cilvēkam, situācijai vai notikumam, liks saņēmējam justies īpašam, zinās, ka tiešām domājat par viņu, esat veltījis savu laiku, lai atrastu dāvanu.

 

Un te galvenais nav dāvanas vērtība naudas izteiksmē. Protams, ka ekskluzīvas dāvanas būs īsti piemērotas jubilejās, gadadienās un svētkos, kad vēlaties svarīgam cilvēkam sniegt kaut ko neaizmirstamu. Bet ekskluzīvas dāvanas jau nevar būt ikdiena, tad tās zaudē savu īpašo noskaņu.

 

Mazas, mīļas un pārdomātas dāvanas var pasniegt jebkurā dienā. Spontāna rīcība, vēlme iepriecināt, pamanīt kādu zīmīgu sīkumu – tas liecina par patiesām rūpēm, emocionālu tuvību un vēlmi kopt šīs attiecības.

Cik esat uzmanīgi pret saviem mīļajiem?

Lai pasniegtu pašas labākās dāvanas, ir būtiski iepazīt cilvēku pēc iespējas labāk, klausīties viņā, pamanīt sīkumus un izjust personību. Jo tas viss palīdz saprast to, kāda dāvana būs tā, kas iepriecinās, tiešām noderēs un pat radīs sajūsmu. Vērīgs puisis pamanīs savas meitenes mirdzošo skatienu, kad viņa skatlogā pētīs kādu somiņu. Un spēs atrast tieši to, kad meklēs viņai dzimšanas dienas dāvanu. Tāpat meitene zinās, par kuru video spēli, mūzikas ierakstu vai nozīmīgu sporta pasākumu jau nedēļām runā puisis. Viņa atcerēsies un sameklēs biļetes vai vajadzīgo ierakstu. Tie ir svarīgi sīkumi, kas apliecina, ka jums rūp, kā jūtas cilvēki jums līdzās. Katra diena ir īstā priekš labas un pārdomātas dāvanas.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *