Ja ir internets, problēmas risinās daudz ātrāk

problēmas

Daudzas lietas, kas mums šobrīd ir ikdiena, jau uztveram kā pašsaprotamas. Internets ir viena no tām. Kurš gan šodien dzīvo bez interneta! Ar to taču ir cieši sasaistītas tik daudzas dzīves jomas un pat ikdienišķi procesi. Var jau teikt, ka internets ir kā posts un biedrs, bet es domāju, ka internets ir būtiski uzlabojus mūsu dzīves, sniedzot jaunas iespējas un ātrus risinājumus ļoti daudzām situācijām.

problēmas
problēmas

Man prātā palicis stāsts no draudzenes pieredzes. Viņa strādā televīzijā. Vasarā viņai bija kāds projekts, kur jādodas vairāku nedēļu braucienā gar Kurzemes piekrasti, jāintervē cilvēki, jāfilmē. Laikam tapa kaut kāda dokumentālā filma. Viņi brauca ar divām mašīnām. Bija paredzēts apciemot diezgan nomaļas vietas un nelielus pagastus. Jau vairākas dienas viņi tur darbojās, braukāja, kad viena no mašīnām apstājās. Vienkārši nebija iedarbināma.

Toreiz viņi esot sameklējuši kādu vietējo, kurš pateicis, kur atrodas ciema vienīgais auto mehāniķis. Ar otru auto pie viņa aizbraukuši, izstāstījuši situāciju. Mehāniķis aizvilcis beigto auto uz savu garāžu. Nekāds auto serviss tas gan nebija, tikai mājas kārtībā ierīkota darbnīca. Pāris stundas paķimerējies un paziņojis, ka kaut kādas detaļas tur esot beigtas, jāmaina. Bet viņam uz vietas neesot, parasti reizi nedēļā viņš braucot uz Rīgu, tur visu vajadzīgo pērkot. Bet tikko jau esot bijis, braukšot tikai pēc vairākām dienām.

Ko darīt? Labi, ka vienam no filmēšanas komandas bija ideja pameklēt internetā ātrākus risinājumus. Planšete jau, protams, viņiem bijusi pie rokas ar visu internetu, kas tagad arī jebkurā lauku nostūrī darbojas ļoti labi. Tā viņi atraduši, kur pieejamas rezerves daļas.

Tas bijis interneta veikals trodo.lv. Viņi ātri pasūtījuši vajadzīgās rezerves daļas, sazvanījuši pārdevēju un vienojušies, ka jau nākamajā dienā piegādās ciema auto speciālistam uz viņa garāžu. Dažu minūšu laikā viss bijis atrisināts. Otrā dienā, kad detaļas piegādātas, veikti vajadzīgie remontdarbi, kas gan aizņēmuši dažas stundas, bet jau pret vakaru visa komanda varējusi turpināt savu ceļu un ieplānoto filmēšanu, kas vēl bija paredzēta vairākas dienas.

Sākotnēji varēja domāt, ka situācija draudzenei ar viņas kolēģiem nav labvēlīga, ka būs jāsauc auto evakuators, jāgaida no Rīgas cita mašīna, bet galu galā internets palīdzeja visu atrisināt lētāk un arī ātrāk.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *