Kad vajadzīgas pārmaiņas

ceļš

Dzīvē pienāk tādi brīži, kad esam noguruši no tā, ka katru dienu notiek viens un tas pats, esam rutīnas varā, redzam vienu un to pašu, jau zinām, ko darīsim pēc nedēļas vai mēneša. Stabilitāte un drošība ir ļoti labas lietas, bet dažreiz uznāk vēlme pēc kaut kā koša, negaidīta un pārsteidzoša. Mēs gribam pārmaiņas savā dzīvē! Tam gan ne vienmēr jābūt kaut kam grandiozam, var pietikt ar nelielām vizuālām pārmaiņām. Sevī vai apkārtējā pasaulē.

Pavasari noteikti iederēsies pārmaiņas mājoklī, jo gribam kaut ko košāku, svaigāku, tāpat arī plānojam pavasara tīrīšanu. Tad pie reizes kaut ko var pārkārtot, nomainīt mēbeles, var paspēt nelielu remontu kādā istabā. Varbūt pat virtuvē, jo virtuves bieži vien nepelnīti tiek aizmirstas, bet tur taču pavadām daudz laika. Varbūt jāiegādājas jauns galds un krēsli virtuvei? Jānomaina virtuves interjers?

Pat tāds banāls pirkums kā jauni krēsli virtuvei var būt gana laba pārmaiņa mājoklī, sniegt prieku un jaunu iedvesmu. Beigu beigās virtuves krēsli būs pamudinājums izmainīt arī citas lietas, pieskaņot citas mēbeles, aksesuārus, nomainīt aizkarus. Krēsli virtuvei, paklājs guļamistabai, lampa viesistabai, glezna priekšnamam – nav tik svarīgi, ko pērkat un maināt. Galvenais, ka tas rada pareizo sajūtu, sniedz prieku, un pārmaiņas dod jaunu enerģijas lādiņu.

Ja pārmaiņas interjerā tiešām nesaista un nešķiet vajadzīgas, tad vislabāk doties uz frizētavu, skaistumkopšanas salonu vai veikalu. Tās ir vietas, kur var veikt iedvesmojošas pārmaiņas ar savu izskatu. Ja frizūra ir viena jau piecus gadus, tad kāpēc neriskēt un to nenomainīt pret kaut ko nebijušu, drosmīgu? Kāpēc neizmēģināt jaunu stilu? Varbūt drēbes, ko vienmēr uzskatījāt par jums nepiemērotām, patiesībā izskatās lieliski? Ja nepamēģināsiet, tad neuzzināsiet.

Tāpēc pārmaiņas pareizajās devās un īstajos brīžos ir ļoti noderīgas. Tas neļauj pārāk iejusties savā komforta zonā. Vienmēr ir noderīgi pamēģināt kaut ko jaunu, nepakļauties stereotipiem. Ja negribat neko citu, tad vismaz pārstumdiet mēbeles un uz mājām nāciet ne pa ierasto ceļu. Tur pavērsies jauna pasaule!

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *