Par iespēju justies brīvam

brīvs lidojums

Viena no mūsdienu pasaules lielākajām problēmām ir tas, ka mēs, cilvēki, nepārtraukti turpinām meklēt savu laimes un brīvības sajūtu, vienlaikus visi apkārtējie pasākumi, notikumi un sabiedrība kā tāda rada priekšnoteikumus, lai mēs sevi nepārtraukti savažotu vairāk. Tā mēs nepārtraukti riņķojam kā vāveres pa riteni, meklējot iespēju beidzot tā kārtīgi sajusties laimīgam, taču tas gandrīz nekad neizdodas, jo patiesa laime ir iekšēja sajūta, kad tevi nekas nepiespiež, nenomāc, neapgrūtina, ka viss ir tik viegli un skaisti.

Es nemācīšu par to, kā atbrīvoties no savām problēmām, jo tās katram ir savas un nav tādas universālas receptes, taču tas, ko es gribētu, lai mums izdodas – atrast iespējas justies brīvam. Ja to nevaram panākt ar dažādiem vingrinājumiem, lai atbrīvotu savu iekšējo balansu un harmoniju, tad varbūt varam sevi apmānīt un sajusties brīvi fiziski?

Vai šāds sauklis jūs uzrunātu: “Ļaujies laimes tehnoloģijai – AERODIUM vertikālajam vēja tunelim, un Tavs sapnis par brīvo lidojumu tiks piepildīts! Pie tam, drošā augstumā no zemes.”?

Parasti, kad runājam par lidojumu, cilvēki, kuriem bail no augstuma, šo domu atmet uzreiz, taču patiesībā šī iespēja izmantot Aerodium tiešām ir unikāla, jo ir droša. turklāt pieejama tepat Latvijā. Dzirdot Aerodium, pirmā doma parasti ir par priekšnesumiem, kurus demonstrēja Olimpiskajās spēlēs pirms daudziem gadiem vai Džekijs Čans, kurš pirms pāris gadiem mūsu Aerodium vēja tunelī Jelgavā filmēja savai filmai kadrus, taču pat parastiem mirstīgajiem ir iespēja sajusties brīvam. Tieši tā, nepārklausījāties – lidojums var radīt ķermenim brīvības sajūtu. Ja nevaram ar savām domām un meditāciju piespiest sevi sajusties harmoniski, tad vismaz varam uzdāvināt ķermenim iespēju izjust brīvību, jo tad nav jānes viss smagums, tevi gaisā tur vējš un jūties tik viegls kā spalva.

Savulaik šādu iespēju pamēģināju arī pats Siguldā. Viss pasākums aizņēma kādu stundu (gan instrukcija, gan sagatavošanās, vingrinājumi un pats lidojums), taču viennozīmīgi varu nosaukt to par vienu no labākajām lietām ko esmu paveicis. Jo zinu, kā ir tad, kad tur atrodies. Iejusties putna lomā un iedomāties, ka redzi visu  no augšas. Tā vien gribas, lai vējš, kas tevi tur augšā, ne tikai izdara savu pirmo uzdevumu, bet aiznes projām arī visas nebūšanas un raizes. Kaut vai uz pāris minūtēm.

Ja ar to ir par maz tavam ķermenim, tad atļaujies tam tajā dienā iedot vēl – gards ēdiens, relaksējoša masāža un varbūt vēl kāda izklaide – galvenais ir dot ķermenim brīvības sajūtu, jo tas arī var būt pirmais solis, lai iegūtu iekšējo harmoniju. Ja ķermenis to izjūt, tad prātam nav iemesla neticēt, ne?

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *