Kinozvaigznes fenomens

kino

Kādas ir asociācijas, kad izdzirdam vārdu “kinozvaigzne”? Tā ir persona, kuru zina visi visā pasaulē. Kā cilvēks, kas ar savu slavu apvieno visus pasaules cilvēkus. Kinozvaigzne ir bagāts, ietekmīgs un pret visu vienaldzīgs cilvēks, kuru no visām pusēm ieskauj paparaci un ziņkārīgo fanu skatieni. Kāds īsti ir kinozvaigznes fenomens un ar ko šiem cilvēkiem jāsastopas ikdienā?

Piedzimt par ZVAIGZNI – posts visam mūžam

Visi lieliski pazīst galvenās lomas atveidotāju no filmas “Viens pats mājās” Makoliju Kalkinu. Šī aktiera stāsts ir zināms teju visiem. Jaukais, patiešām piemīlīgais puisēns, kas palika slavens agrā vecumā, īsā laikā sev sapelnīja tik daudz naudas, ka tā viņu vienkārši pazudināja. Savu aktiera karjeru viņš uzsāka jau 6 gadu vecumā. Internets vēsta dažādas ziņas par aktiera uzdzīvi, piemēram:

“2004. gada 17. septembrī Oklahomā viņš tika arestēts par 17,3 g marihuānas, 16,5 mg alprazolāma, 32 mg klonazepama pārnēsāšanu, par to Kalkins tika ieslodzīts, taču ātri izpestīts par 6000 dolāru iemaksu.”

Palūkojoties uz aktiera fotogrāfijām, kuras ik pa laikam parādās internetā šķiet, ka melots nav, viņš patiešām tik pamatīgi uzdzīvo, ka vairs no aktiera nav ne skata, ne piemīlīguma, ne cilvēcīguma kā tāda.

Protams, ir arī pozitīvi piemēri – aktieri, kas sākuši savu karjeru agrā vecumā un to veiksmīgi turpinājuši. Ir cilvēki, kas pratuši saglabāt savu cilvēcīgumu un rīkoties daudz maz apzinīgi ar saviem līdzekļiem. Daudzi aktieri ir izpelnījušies apkārtējo cieņu ar savu aktīvo iesaistīšanos labdarības pasākumos un dažādās atbalsta grupās.

Skaisti tikai uz ekrāna

Bieži vien gribas savu iemīļoto aktieri paņemt par mūžīgas laimes un skaistuma piemēru, piekārt viņa bildi pie sienas un lūkoties augām dienām cerībā, ka labā aura ienāks arī mūsos. Tomēr, aktieri dzīvē nav vis tādi, kādus mēs viņus redzam kino un uz sarkanā paklāja.

Tas ir darbs, kas jāiegulda. Darbs un lieli līdzekļi. Zobu balināšana, solārijs, sporta zāles apmeklējums ik dienas, pareizs uzturs, frizieris un kosmetologs. Šķiet – super, aizraujoši. Bet, ja šādas procedūras veicamas ik dienas, tas paliek apnicīgi. (Zobu balināšana Rīgā, kvalitatīvāko piedāvājumu skatiet Apines Klīnikā).

Kinozvaigznei būt nav vienkārši. Pazūd privātums. Lai ko darītu aktieris, katrs solis tiek novērots un atklāts visai pasaulei. Ja zvaigzne slēpjas, tiek izdomātas baumas, kas bieži vien sagrauj karjeru pavisam. Kinozvaigznes fenomens – tas nav viegli.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *