„Latvijas Hipotēkas” pakalpojums – pārkreditācija

Pārkreditācija ir iespēja pārfinansēt savu esošo kredītu pie cita aizdevēja ar jauniem nosacījumiem – procentu likmi, atmaksas termiņu un ikmēneša maksājumu. Pārkreditācijas mērķis ir samazināt kredītsaistību apjomu un iegūt izdevīgākus līguma nosacījumus.

Ja jūsu esošais kredīts pēc šī brīža tendencēm ir neizdevīgs, jums ir tiesības vērsties pie cita aizdevēja un pieteikties pārkreditācijai. Protams, lai tam būtu jēga, jums vajag rūpīgi veikt aprēķinus, lai zinātu, ka jaunais darījums būs izdevīgāks, jāpierēķina arī pašas pārkreditācijas izmaksas un aizdevēja komisijas. Ja kopējais darījums ir jums izdevīgs, nav iemesla neizmantot šo iespēju un nesamazināt savu kredītu slogu.

pārkreditācijaKatram pārkreditācijas pakalpojuma sniedzējam, kuru starpā ir gan bankas, gan nebanku uzņēmumi, ir savi noteikumi, procentu likmes un aizdevumu termiņi. Klientam tie rūpīgi jāizvērtē un jāizvēlas tas pakalpojums, kas būs gan izdevīgs, gan piemērots situācijai. Viens no pieprasītiem pārkreditācijas nodrošinātājiem Latvijā ir nebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka”, kas izsniedz dažāda veida hipotekāros kredīts, tajā skaitā veic arī pārkreditāciju, sniedzot iespēju klientiem optimizēt savas kredītsaistības un iegūt izdevīgākus nosacījumus. „Latvijas Hipotēka” ir iecienīts pārkreditācijas nodrošinātājs, jo var piedāvāt vienas no izdevīgākajām procentu likmēm un elastīgus līguma noteiktumus. „Latvijas Hipotēka” klientiem garantē individuālu pieeju un katras situācijas risināšanu, arī iespēju pielāgot līgumu klienta finanšu situācijas specifikai. Šis aizdevējs pārkreditāciju nodrošina klientiem visā Latvijā.

Aizdevējs „Latvijas Hipotēka” pārkreditāciju privātpersonām veic gan vienam, gan vairākiem kredītiem. Un nav svarīgi, kāda veida ir šie kredīti – hipotekārie, līzingi, ātrie vai patēriņa kredīti. Klients tos visu var pārkreditēt pie „Latvijas Hipotēkas” un nodrošināt sev zemākus ikmēneša maksājumus, elastīgāku atmaksas termiņu, mazākus procentus un saistības tikai ar vienu aizdevēju.

Ar „Latvijas Hipotēkas” mājaslapā pieejamo kalkulatoru varat uzzināt, cik daudz varat ietaupīt, ja izvēlaties šo pārkreditācijas pakalpojumu. Aizdevējs par nodrošinājumu izmanto nekustamo īpašumu, tāpēc klientam jāpārliecinās, ka īpašums ir reģistrēts uz viņa vārda. Aizdevuma termiņš var būt līdz 10 gadiem, bet naudas summa, ko piedāvā „Latvijas Hipotēka”pat 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Aizpildīt pieteikumu pārkreditācijai pie „Latvijas Hipotēkas” var pavisam vienkārši – kreditētāja mājaslapā www.latvijashipoteka.lv. Pieteikumu izskatīs jau vienas dienas laikā, un klientam individuāli paziņos pieņemto lēmumu. Pozitīva lēmuma gadījumā pārkreditācijas noformēšana notiek ļoti operatīvi, bez liekas aizķeršanās un birokrātiskām procedūrām, kas varētu novilcināt pārkreditācijas procesu.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *