iMarketings.lv – profesionāls digitālais mārketings

seo

Pārdošana interneta vidē ir veiksmīga tikai tad, ja zināt īstos pārdošanas kanālus, protat komunicēt ar mērķauditoriju, protat arī šos potenciālos pircējus atrast un piesaistīt. Visi šie aspekti ir ietilpināmi mārketinga jomā.

E-komercija izvirza savus noteikumus, kas liek meklēt specifiskas metodes un rīkus, lai uzrādītu labus biznesa panākumus. Tāpēc ir atrodamas mārketinga aģentūras, kas specializējušas savu darbību tieši digitālajā mārketingā.

Digitālais mārketings ir aizraujoša un vienmēr aktīva, mainīga joma, kas liek ekspertiem neatslābt ne mirkli, lai gūtu panākumus un saviem klientiem piedāvātu modernākos risinājumus produktu virzīšanā interneta vidē.

Par iMarketings.lv

seoAģentūrai ir vairāku gadu pieredze digitālajā mārketingā. Šajā jomā iMarketings.lv kļuvis par nozīmīgu spēlētāju, jo profesionalitāte un klientu apmierinātība ar paveikto runā pati par sevi. Aģentūrā ikdienā strādā vairāk nekā desmit  vadošie eksperti, kuri velta visas savas pūles, zināšanas un enerģiju, lai klientiem piedāvātu efektīvākos mārketinga risinājumus viņu biznesa attīstībai.

Labs mārketings ir viens no galvenajiem stūrakmeņiem, kas atbild par uzņēmēja panākumiem. Tāpēc profesionāls padoms un palīdzība vienmēr nāks tikai par labu. www.iMarketings.lv piedāvā vairākus pakalpojumus.

Katram no tiem ir sava specifika, metodes, mērķi. Ja klientam nav skaidrs, ko labāk izvēlēties savas peļnas palielināšanai, tad saruna ar iMarketings.lv ekspertiem palīdzes to izlemt.

iMarketings.lv sniegs savus ieteikumus, kā ātrāk, izdevīgāk un lētāk nokļūt pie mērķa, kādus mārketinga instrumentus izmantot katrā konkrētajā situācijā, jo uzņēmumu darbības sfēras var būt tiešām daudzveidīgas. Kas derēs vienā gadījumā, var nesniegt rezultātu citā gadījumā.

Tāpēc individuāla pieeja un situācijas izvērtēšana ir ļoti būtiska. iMarketings.lv tieši to arī dara – sadarbību ar klientu sāk ar nesteidzīgu sarunu, kuras laikā var noskaidrot visas nianses, lai izlemtu par efektīvāko mārketinga risinājumu.

Google reklāma

Google reklāma ir viens no labākajiem mārketinga rīkiem, kā piesaistīt mājaslapai stabilu un pieaugošu apmeklētāju plūsmu, kas būtu jau ieinteresēta konkrētajā piedāvājumā. Google reklāma to spēj, ja to izveido, segmentē un pārvalda profesionāli.

iMarketings.lv komandā ir arī lieliski Google reklāmas eksperti, kuri klientam izveidos reklāmas kampaņu atbilstoši pieejamajam budžetam. Google reklāmas priekšrocība ir tā, ka jāmaksā tikai par reāliem klikšķiem, nevis pašu reklāmas ekspozīciju.

Tas ir veids, kā optimizēt reklāmas izmaksas un samazināt neliederīgās reklāmas īpatsvaru. Google reklāmu var izvēlēties arī uzņēmumi ar nelielu budžetu, jo dienas un mēneša budžetu klients var noteikt pats, mainīt to vajadzības gadījumā. Jo lielāks budžets, jo vairākas reizes dienā reklāma tiks parādīta.

SEO pakalpojumi

SEO optimizācija ir vēl viens stabils un pieprasīts pakalpojums, kas klientiem ir neaizstājams, jo spēj uzlabot mājaslapas pozīcijas un panākumus interneta vidē. SEO optimizācija panāk, ka mājaslapa nonāk acu prieksā tiem, kas interesējas par konkrēto jomu un meklē par to informāciju.

Ja mājaslapa tiek piedāvāta TOP pozīcijās Google meklētājā, tad uztveram to kā labu un drošu informācijas avotu. Tāpēc arī atveram šo resursu, iepazīstamies ar tā saturu un piedāvātajiem pakalpojumiem.

SEO eksperti panāk, ka klientu mājaslapām ievērojami palielinās reitings un uzlabojas pozīcijas organisko mekējumu rezultātu sarakstos. SEO optimziācija savā ziņā ir pamats visām mārketinga aktivitātēm, jo sakārtota un pielāgota mājaslapa palielina visu citu mārketinga rīku efektivitāti.

Sociālo tīklu reklāma un kontu pārvaldīšana

Digitālais mārketings nebūtu iedomājams bez aktivitātēm sociālajos tīklos. Tagad katram uzņēmējam ir vajadzīgs savs konts dažādos sociālajos tīklos, lai spētu aktīvi komunicēt tajā vidē, kurā potenciālais pircējs uzturas. Sociālo tīklu lietotāju skaits visā pasaulē ir milzīgs.

Un to nozīme cilvēku ikdienā ir neaptverama. Lielākā daļa cilvēku no sava viedtālruņa un sociālo tīklu pārbaudīšanas neatsākās ne dienu. Tāpēc šajā vidē var efektīvi uzrunāt vēlamo auditoriju un popularizēt savu zīmolu, jo ieteikumu un dalīšanās iespēja ļauj informācijai ceļot no mutes mutē.

Draugs paslavē vai ieska saviem sekotājiem kādu labu restorānu, veikalu, paziņo, kur pieejamas atlaides utt. Bet sociālo tīklu pārvaldība nav tik viegla, kā varētu šķist, tāpēc gudri uzņēmēji to uztic profesionālai aģentūrai kā, piemēram, iMarketings.lv

 

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *