Hipotekārais kredīts privātpersonām – izdevīgāk pie “Latvijas Hipotēkas”

kredīts

 

Ja meklējat, kur aizņemties lielāku naudas summu, tad jāizpēta vairāki piedāvājumi, lai atrastu tieši jūsu situācijai izdevīgāko. Gudram aizņēmējam jāizvēlas tāds aizdevuma veids, kas atbilst viņa ienākumu apjomam un specifikai, jo no tā būs atkarīgs, vai varēs aizdevumu noteiktajos termiņos atmaksāt. Šajā ziņā viens no izdevīgākajiem risinājumiem ir hipotekārais kredīts.


Ar tā palīdzību var iegūt lielāku naudas summu dažādiem mērķiem, bet tā jāatmaksā ilgākā laika posmā ar ikmēneša maksājumiem. Lielākajai daļai iedzīvotāju šis ir piemērotākais aizdevuma veids, jo viņi nevar atļauties īsā termiņā atmaksāt lielākas naudas summas.

Cilvēkiem ar vidējiem ienākumiem hipotekārais aizdevums ir populārs veids, kā īstenot savus plānus. “Latvijas Hipotēka” ir viens no aizdevējiem, kas privātpersonām piedāvā dažāda veida hipotekāros kredītus ar izdevīgām procentu likmēm un aizdevuma nosacījumiem.

Kredīts mājokļa iegādei

“Latvijas Hipotēka” klientiem izsniedz aizdevumus sava mājokļa iegādei. Par hipotekārā kredīta ķīlu kļūst pats iegādājamais īpašums. Savas dzīvesvietas iegūšana ir nopietns solis ģimenes nākotnes stabilitātei.

Ar hipotekārā kredīta palīdzību šādu pirkumu var veikt ikviens iedzīvotajs, kuram ir stabili un pietiekami lieli ienākumi, lai varētu veikt ikmēneša maksājumus par aizdevumu.

Kāpēc katru mēnesi maksāt īres maksu, ja šo naudu var novirzīt jau hipotēkas maksājumam? Savs dzīvoklis vai māja ir ģimenes īpašums, ar ko varat rīkoties pēc saviem ieskatiem, vēlāk pārdot, izīrēt, atstāt mantojumā bērniem.

Kredīts remontam

Kopumā Latvijā dzīvojamais fonds, kas palicis no padomju un vēl senākiem laikiem, ir sliktā stāvoklī. Tāpēc šo dzīvokļu un māju īpašniekiem nav citu variantu, kā meklēt risinājumus – veikt nopietnu remontu un labiekārtošanu.

Arī šādam mērķim var saņemt hipotekāro kredītu. Kredītņēmējs var ieķīlāt šo īpašumu, lai iegūtu līdzekļus tā sakārtošanai un pielāgošanai mūsdienu komforta prasībām. Kredīta summa var būt līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Kredītu apvienošana

“Latvijas Hipotēka” aizdevumus izsniedz arī kredītu apvienošanai. Tā ir laba iespēja ar izdevīgiem nosacījumiem vairāku kredītu vietā iegūt tikai vienu, daudz izdevīgāku un ar mazākiem ikmēneša maksājumiem.

Ar kredītu apvienošanas palīdzību daudzas ģimenes ir samazinājušas savus ikmēneša izdevumus un atrisinājušas finansiālās grūtības, izvairījušās no parādu piedziņas. Tāpēc kredītu apvienošana ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem pie šī aizdevēja.

Kredīts dažādiem izdevumiem

Ģimenē mēdz būt visdažādākie izdevumi – gan plānoti, gan neplānoti. “Latvijas Hipotēka” var izsniegt hipotekāro aizdevumu vajadzīgajā apjomā dažādu izdevumu segšanai.

Kredītņēmējam par izdevumiem nav jāatskaitās, naudas izlietojums ir viņa ziņā. Tie var būt bērnu skolas izdevumi, auto remonts, mēbeļu iegāde, komunālo maksājumu segšana, malkas iegāde ziemas sezonai vai kāds cits šajā brīdī aktuāls pielietojums.

“Latvijas Hipotēka” izrāda pretimnākšanu dažādās klientu situācijās un katru gadījumu izvērtē individuāli.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *