Kuri ir populārākie riepu ražotāji?

good-year-riepas

Ja Jums uzdod jautājumu – kādus riepu ražotājus Jūs zināt, domāju, ka atbildes būs līdzīgas. Iepazīsimies ar populārākajiem riepu ražotājiem!

Viens no populārākajiem riepu ražotājiem ir Hankook. Šīs riepas tiek ražotas Korejā. Ražotājs piedāvā inovatīvas, augstas kvalitātes un augstas veiktspējas radiālās riepas gan automašīnām, gan motosportam. Pēc pārdošanas apjoma pieauguma, tas ir visstraujāk augošais riepu ražotājs pasaulē. Hankook riepu saķeres īpašības uz ledaina un sniegota seguma palielina protektorā iestrādātās stikla šķiedras skaidiņas, kas darbojas kā mikroradzes.

Continental riepu ražotne dibināta 1871.gadā Hannoverē, Vācijā. Šis ražotājs ir viens no vadošajiem riepu un citu automobiļu detaļu piegādātājiem pasaulē. Ražotāju vidū Continental ieņem pirmo vietu Vācijā, otro vietu Eiropā un ceturto vietu pasaulē. Ziemas riepu tirgū Eiropā tas ieņem līdera pozīcijas. Lietojot Continental, jebkurš autovadītājs var justies droši un komfortabli uz ceļa jebkuros laikapstākļos. Koncernam pieder šādas riepu markas: Continental, Uniroyal, General Tire, Semperit, Gislaved, Viking, Barum, Mabor un Matador.

Francijas riepu ražotne Michelin ir pasaulē pazīstams velosipēdu, dažādu automašīnu, smagās tehnikas, spectehnikas un lidmašīnu riepu ražotājs. Šī kompānija šobrīd ieņem pirmo vietu pasaules riepu ražotāju tirgū. Šis ražotājs ir ieguvis daudz dažādu balvu vairākās valstīs. Michelin ir vienīgais ražotājs, kura riepas ir uzvarējušas pilnīgi visās nozīmīgākajās pasaules motosporta disciplīnās – F1, WRC, Moto GP, Enduro, LeMans u.c. Kompānijai pieder arī tādi pazīstami zīmoli kā Kormoran, Taurus, B.F.Goodrich.

good-year-riepasGood Year dibināts 1898.gadā ASV, un ir viens no atpazīstamākajiem riepu brendiem ar bagātām tradīcijām auto sportā. Tieši šim ražotājam pieder vairāki jaunievedumi riepu ražošanas industrijā. Šeit tiek ražotas ne tikai riepas, bet arī gumijas tehniskie izstrādājumi un polimēri automobiļu un rūpniecības tirgum. Speciālisti atzīst, ka jaunākie Good Year riepu modeļi nodrošina sevišķi labu kontroli uz ledus un riepām ir arī īsāks bremzēšanas ceļš, nekā konkurentu ražojumiem. Kompānijai pieder arī tādas preču zīmes kā Dunlop un Debica.

Slava ir pārbaudīta preču zīme, kura ietilpst Good Year koncerna paspārnē. Sava produkciju ražo vairākās Eiropas rūpnīcās, bet lielākā daļa tiek ražota Slovēnijā. Šī rūpnīca ir viena no vislabāk aprīkotajām Eiropā, un tur tiek ražotas ne tikai Sava ziemas un vasaras riepas, bet arī citi Good Year zīmoli. Sava riepas nodrošina lielisku saķeri ar ceļu īstā ziemeļu ziemā. Tās radītas lietošanai paaugstinātas grūtības apstākļos un izmantojamas dažādās pasaules vietās. Vispusīgi testi, uzlabots gumijas sastāvs un īpaši izveidots protektoru zīmējums ir galvenie šī brenda priekšnoteikumi, kuri nodrošina drošu braukšanu visa veida ziemas apstākļos.

Bridgestone kompānija dibināta 1931.gadā Japānā. Pateicoties 80 gadus ilgajai pieredzei un progresīvajām japāņu tehnoloģijām, Bridgestone šobrīd ieņem pirmo vietu riepu pārdošanā ne tikai Japānas, bet arī starptautiskajā tirgū. Jaunākās tehnoloģijas un pastāvīgais pētnieciskais darbs sniedz iespēju radīt jaunus riepu modeļus, atbilstošus visaugstākajām patērētāju prasībām. Bridgestone ir izstrādājis arī videi draudzīgu riepu sēriju – Bridgestone Ecopia. Tās apvieno nepārspējamo stabilitāti un reakciju ar ārkārtīgi zemu rites pretestību, izcilu degvielas ekonomiju un samazinātu CO2 izmešu līmeni. Kompānijai pieder arī tādi zīmoli kā Nokian, Lassa, Firestone, Winterforce, Fuzion.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *