Galvenais, lai visiem labi

suns

Automašīna mūsdienās vairs nav ekskluzīva prece, bet gan gandrīz kā pirmās nepieciešamības prece. Īpaši tas jūtams tad, ja nedzīvojat vietā, kur apkārt ir daudz veikalu, izglītības iestādes, pakalpojumu centri, bet, ja vēl nestrādājat blakus sētā, tad auto nudien nodrošina komfortablu iespēju nokļūt darbā laikus.

suns Arī mans tēvs strādā gaterī, kurš atrodas 15 km no viņa mājām. Autobuss tur nebrauca, pats arī vairs nav nekāds jaunais, tāpēc savu veco Audi viņš vienmēr loloja un sargāja. Tiklīdz transporta dzinēja troksnī saklausīja izmaiņas, vai juta, ka kaut kas ir mainījies auto vadīšanā, tā ķērās pie darba, lai visu salabotu.

Viņš ir vecā kaluma cilvēks – no tiem, kuri cenšas lietas salabot, nevis mest laukā un gādāt jaunas, tāpēc daudzo gadu garumā savu braucamo bija jau izpētījis no A līdz Z, un jau pēc skaņas varēja pateikt, kur tad nu atkal nepieciešams viņa darbs un uzmanība. To, ko viņš varēja salabot uz vietas, viņš darīja pats, un, pazīstot savu mašīnīti, viņš mēdza dažas rezerves daļas gādāt arī uz priekšu – kā saka, nebaltām dienām.

Kad nomira tēva lielais suns, mēs ar māsu nolēmām tēvam uzdāvināt jaunu astaini. Paņēmām no suņu patversmes ļoti ašu kranci un ar prieku noskatījāmies, kā jaunais sētas iemītnieks lustīgi lēkāja ap tēvu. Viņi sadraudzējās uzreiz, un mēs mierīgi devāmies mājup.

Zvans no tēva nākamajā dienā mani pārsteidza jau no paša rīta: “Meitiņ? Vai tas sunītis pirms tam ēda labi?” Jautājums mani izbrīnīja, taču apstiprināju, ka suņu patversmē par dzīvniekiem labi rūpējas.

“Viņš sagrauza manam Audi riepas…” tēvs smējās. Man gan smiekli nenāca, jo zinu, cik tēvam ir svarīgi būt mobilam. Internetā atradu lapu www.riepubaze.lv, un pasūtīju jaunas riepas, kuras tēvam ar kurjeru piegādāja jau nākamajā dienā.

Kopš tās reizes katru reizi, kad ar māsu braucam ciemos pie tēva, vedam kādus gumijas izstrādājumus, jo suņuks ir ne tikai rosīgs, bet viņam tiešām patīk grauzt. Labāk lai grauž nevajadzīgas lietas, nevis tēva automašīnai riepas.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *