Laba investīcija ziemai – kvalitatīvas auto riepas

ziemas riepas

Investīciju sakarā domājam par izvēlēm un lēmumiem, kas nākotnē sniegs mums kādus ieguvumus un priekšrocības. Bet šis princips attiecas ne tikai uz biznesu, kur investīcijas ir viena no galvenajām attīstības iespējām. Par investēšanu var domāt arī ļoti dažādos aspektos. Mēs tagad investējam savu laiku un rūpes, lai izaudzinātu brīnišķīgus bērnus, kuri mums būs atbalsts vecumdienās. Mēs investējam laiku un naudu savā veselībā, lai nodzīvotu garāku un laimīgāku mūžu. Mēs investējam laiku un emocijas savās cilvēciskajās attiecībās, lai mums būtu īsti draugi mūža garumā.

Mēs varam investēt arī savā drošībā, ērtībās, izglītībā un citos aspketos, kas attiecas uz mūsu nākotnes pozīcijām. Bet nākotne ir iespējama tikai tad, ja esam dzīvi un veseli. Tāpēc viena no būtiskākajām investīcijām ir mūsu pašu un tuvinieku drošība.

Te var runāt par mājokli, tā stāvokli, apkuri, signalizāciju, pat apsardzi, lēmumu dzīvot drošākā pilsētas rajonā. Un var domāt par drošību un investīcijām arī auto sakarā. Auto tehniskais stāvoklis un aprīkojums tiešā veidā ietekmē jūsu un jūsu ģimenes drošību.

Labas riepas – drošības primārais aspekts

Un viena no investīcijām, kas noteikti atmaksāsies un sniegs drošības sajūtu, ir labas auto riepas, jo būsiet parūpējušies par visiem faktoriem, kas garantē, ka brauciens ar auto būs drošs. Ziemā tas ir ļoti svarīgi, jo ceļa apstākļi Latvijā mēdz būt tiešām neprognozējami un pat stihiski. Bet ir jādodas ceļā, jo katram ir savu plāni un pienākumi. Tieši riepas ir tās, kas palīdzēs neiekļūt satiksmes negadījumā, neapdraudēt sevi, savus pasažierus un citus satiksmes dalībniekus.

Protams, ka investīcija labās riepās nozīmē arī lielākus izdevumus. Nauda nav mazsvarīgs faktors. Bet, ja to salīdzina ar dzīvības cenu, tad tas nav daudz. Kvalitatīvas riepas tagad var atrast arī par saprātīgām cenām, ja zina, kur meklēt. Viens no uzticamiem un visā Latvijā pieejamiem pārdevējiem ir Pirelli Key Point. Tur var iegādāties visu vadošo riepu ražotāju produkciju.

Noderēs divām ziemām

Ja būsiet iegādājušies tiešām labas un jaunas ziemas riepas, tad tās varēs kalpot pat divas sezonas, ja vien jūs nebraucat tiešām daudz un protektors nenodilst pārāk ātri. Vairāki riepu ražotāji apgalvo, ka izmanto īpašu ražošanas tehnoloģiju, kas ļauj nobraukt daudz vairāk, nekā ar citu ražotāju riepām. Šādai informācijai vajadzētu pievērst uzmanību, kad izdarīsiet savu izvēli.

Jāatgādina, ka minimālais protektora dziļums ziemas riepām ir 4 mm, bet tā jau ir bīstama robeža. Riepu maiņu jāieplāno jau laicīgi, jo riepas ar minimālo protektora dziļumu var arī sagādāt vilšanos.

Riepu sakarā jāaktualizē arī dilemma, kas noteikti ir ne vienam vien autovadītājam. Pirkt ziemas riepas vai arī vissezonas? Skaidrs, ka gribam ietaupīt, tomēr no drošības un tālredzības viedokļa vissezonas riepas nav tā labākā izvēle. Kārtīgas ziemas un vasaras riepas – tas ir stabils un uzticams aprīkojums. Vissezonu riepu rādītāji tomēr ir vājāki.

Un Latvijas ceļi, kas var būt tiešām trakā stāvoklī, uzvarēs šajā duelī. Tāpēc tiem, kuri nevar pieļaut domu, ka šodien nebrauc ar savu auto, noteikti jāizvēlas uzticamas ziemas riepas. Lai ziema nepārsteigu nesagatavotus, riepas jāsāk meklēt jau laikus, lai varētu izpētīt labākos piedāvājumus, modeļus un cenas. Vislabāk ir ziemas riepas pirkt vasarā, kad cenas ir daudz mazākas. Arī tā būs gudra investīcija, jo ļaus ietaupīt.

 

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *