Mazāki ikmēneša maksājumi par kredītiem – tas ir iespējams

kredīts

Nav nekāds noslēpums, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju ir vismaz viens vai vairāki kredīti, kas viņu finanses sasaistījuši uz diezgan ilgu laiku. Šādu situāciju veicinājusi vēlme dzīvot labāk, dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi, svārstīgā ekonomiskā situācija, kas vienā brīdī rada ilūziju, ka kredīts ir viegls un piemērots risinājums, bet jau pēc dažiem gadiem noliek situācijā, kad jādomā par valsts pamešanu, jo vienkārši nav darba, kas ļautu nodrošināt ģimeni un segt savas kredītsaistības.

Tāpēc savu kredītu nastu tagad velk ļoti daudzi. Un nevar viņus par to nosodīt, jo reti kurš no šiem cilvēkiem kredītus ņēmis, lai dzīvotu grezni un pārmērībās. Pārsvarā tie ir kredīti, kas ļāvuši iegūt vienīgo pajumti savai ģimenei, ļāvuši izskolot bērnus, galu galā ļāvuši nodrošināt viselementārākās pamatvajadzības un samaksāt milzīgos apkures rēķinus ziemā. Cilvēkiem nevar pārmest to, ka viņi vēlas izdzīvot, ka jūt atbildību par ģimeni. Tāpēc kredīti ir loģisks mūsdienu ekonomiskās situācijas signāls, kas var nepatikt, bet tas ir reāls.

Vai ir risinājumi?

Ja ir pienācīgi ienākumi, kas sabalansēti ar kredītu apjomu, tad segt ikmēneša kredītmaksājumus jau nav problēma. Tas ir tāpat kā maksāt par elektrību, tālruņa operatora pakalpojumiem un komunālajiem pakalpojumiem. Bet atkal jāatgādina, ka patiesā situācija ir tāda, ka ienākumi iedzīvotājiem ir tiešām zemi, tie pēdējo gadu laikā ir samazinājušies vai arī turējušies nepieklājīgi zemā līmenī. Un mainīt šo sitāciju ir grūti tāpēc, ka nav daudz labi apmaksātu darba vietu vidusmēra strādājošajiem, kas arī ir aktīvākie kredītu izmantotāji.

Lielākā daļa ienākumu tiek atdota par dažādiem maksājumiem, tajā skaitā kredītiem. Un pāri paliek tikai tik, lai knapi izdzīvotu līdz nākamajai algai. Gadās, ka pat nepietiek līdz algai, tad atkal nākas nedaudz palielināt jau tā milzīgo parādu bedri. Ko darīt? Kā izkļūt no šī apburtā loka? Jāatrod pavediens, kas var palīdzēt to visu atšķetināt. Un viens no veidiem ir panākt, ka ikmēneša budžets vairs nav ar mīnusiem un situācija nepasliktinās. Maksājumiem nevajadzētu aprīt visus ienākumus, neļaujot normāli iztikt līdz nākamajai algai. Un to var paveikt, ja izmanto tādu finanšu instrumentu, kā kredītu apvienošana.

Ko nozīmē kredītu apvienošana?

Kredītu apvienošana ir veids, kā ikmēneša izdevumus par kredītiem padarīt daudz mazākus. Un tas dod iespēju ikdienas slogu padarīt vieglāku, neļaut atkal krist kredītu kārdinājumā, jo kaut kam svarīgam pietrūkst. Ja maksājumi būs mazāki, tad būs iespēja, ka varēs saprātīgi saplānot budžetu, lai dzīvotu tikai ar esošajiem ienākumiem, tos nepārsniedzot. Zināmu laiku turoties pie ļoti stingra plāna un izpildot kredītu apvienošanas saistības, varēs atbrīvoties no kredītsaistībām vispār.

Kredītu apvienošana savā būtībā ir viens jauns kredīts viena vai vairāku esošos kredītu vietā. Kredītu apvienotājs nomaksā visus klienta kredītus, izbeidzot līgumattiecības ar esošajiem kreditoriem. Tā vietā jaunais aizdevejs izsniedz klientam jaunu kredītu par iztērēto summu. Tikai šajā gadījumā šim aizdevumam ir cita procentu likme un atmaksas termiņš. Tas ir izdevīgāk, jo ikmēneša maskājums pēc kredītu apvienošanas ir mazāks un daudz saudzīgāks ģimenes budžetam. Ietaupītā nauda ļauj izlīdzināt situāciju ģimenes budžetā, kas varbūt jau ir bijis uz iziršanas robežas. Lēmumus par kredītu apvienošanu labāk neatlikt, jo tad rezultāts var būt klientam izdevīgāks.

Kur meklēt izdevīgāko pakalpojumu?

Kredītu apvienošanas pakalpojumus piedāvā dažādi aizdevēji. Tas ir gan banku pakalpojumos, gan nebanku aizdevēju kompetencē. Klientam būtiskākais ir uzticība un izdevīgākie nosacījumi. Ja var abus faktorus apvienot, tad esat atraduši labāko kredītu apvienotāju. Latvijā jau daudzus gadus klienti šajā jautājumā uzticas nebanku aizdevējam “ Latvijas Hipotēka”, kas piedāvā kredītu apvienošanu ar tiešām izdevīgu procentu likmi, elastīgu atmaksas termiņu. Un iespēju katra klienta situāciju un risinājumus izskatīt individuāli, pielāgojot līguma nosacījumus.

Vairāk par kredītu apvienošanu pie “Latvijas Hipotēkas” lasiet mājaslapā:

http://www.latvijashipoteka.lv/lv/hipotekarais-kredits/kredits-privatpersonai/16/kreditu-apvienosana

Turpat arī ērti var pieteikties kredītu apvienošanai, izmantojot elektronisko pieteikuma formu un kredītu kalkulatoru.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *