Vasarā par labu izskatu domājam vairāk

vasara

Kad ārā ir auksts laiks, vairumam cilvēku prioritāte ir siltums. Tāpēc apģērba izvēlē dominē ērtums un pēc iespējas laba spēja sagādāt ķermenim komfortu. Un šajā gadījumā tas var būt tālu no modes tendencēm un gaumīga dizaina. Kāda gan jēga no smalka dizaineru apģērba, ja tajā ir auksti? Tāpēc silta cepure, cimdi un kārtīga virsjaka ir ziemas labākie sabiedrotie. Noteikti jāpiemin arī ērti un silti apavi, jo ziemā uz ielas katra diena ir kā pārsteigums.

Tad, kad ziema un aukstums atkāpjas, esam gatavi šīs ērtās un siltās, bet tomēr ne īpaši gaumīgās dēbes likt dziļi skapī, lai dotu vietu krāsām, modei un savam īstajam stilam. Vasarā vispār par modi un skaisto sev apkārt domājam vairāk, piešķiram tam lielāku nozīmi. Vasarā pat tas, kā izskatās sava automašīna, ir daudz svarīgāk.

 

Pat auto izskats kļūst nozīmīgāks

mašinaKad tiek mainītas ziemas riepas pret vasaras riepām, ienāk prātā, vai tikai nevajadzētu citus lietos diskus? Ar tiem vasaras riepas izskatīsies daudz labāk! It kā sīkums, bet pucēties un stilot gribas visās jomās. Ziemā galvenais, lai neslīd, bet vasarā var padomāt arī par to, kā izskatās. Vasaras riepu montāža ir tas brīdis, kad auto vadītāji saprot, ka siltā sezona ar ceļojumiem un brīvdienu izbraucieniem ir sākusies. Tāpēc ir svarīgi, lai auto ir labā stāvoklī un arī izskatās kopts.

Vasaras riepas gan ir tehnisks jautājums, bet arī to izvēlē daudz ko var noteikt vēlme būt modernam. Var izvēlēties vasaras riepas, ko piedāvā populārākie zīmoli, var izvēlēties modeli, kas pārdošanā laists kā pēdējais aktuālākais, nežēlojot pirkumam naudu. Pat tādi parametri kā riepu trokšņa līmenis vai spēja samazināt degvielas patēriņu daļēji ir gaumes un stila lieta.

Patikt, iepatikties un satikties

Bet nu no automašīnām atpakaļ pie cilvēkiem. Ja runājam par tiem, kuriem vēl nav savas otrās pusītes, bet viņi vēlas tādu iegūt, tad vasara ir īstais laiks, kad pie šī jautājuma strādāt aktīvāk. Siltā un saulainā laikā gribam vairāk laika pavadīt ārpus telpām, satikties ar cilvēkiem, izklaidēties. Un tas nozīmē, ka lielākas iespējas iepazīties. Tāpēc skaidrs, ka vairāk jāpiedomā pie sava izskata. Zem ziemas mēteļa jau viegli sevi apmānīt, ka tauciņi uz vēdera netraucē un pie friziera labāk aiziešu nākamajā mēnesī. Vasarā nav zem kā noslēpties.

Tāpēc jāņem palīgā visi zināmie līdzekļi un metodes, kā savu ārējo tēlu savest atkal vasaras režīmā, kad visiem redzamas gan ķermeņa aprises, gan frizūra, gan manikīrs. Arī par apģērbu domājam vairāk, jo izrādās, ka skapī nav nekā derīga. Iepirkšanās tūre ir viena no neatņemamām pavasara un vasaras sezonas sastāvdaļām. Gribam patikt sev un citiem. Ir taču patīkami, ja atskatās un novērtē. Un vasara atnāks ar kaut ko, ko gaida stiprā dzimuma pārstāvji. Tās ir sievietes, kuras atkal sāks nēsāt svārkus un kleitas, kas ziemā bija izkonkurētas ar ērtāku un siltāku apģērbu.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *