Laiks ļauties pārmaiņām mājoklī

kresli-moderni-pasteltonis-atputa

Siltais laiks liek domāt ne tikai par atpūtu, bet arī kādiem praktiskiem darbiem, ko šajā laikā būs vieglāk paveikt. Un viena no tādām lietām ir remonts. To daudz vieglāk var īstenot tad, ja var droši turēt vaļā logus, kādas mēbeles pat iznest pagalmā, nesatraucoties, ka tās sabojāsies.

Arī es jau esmu iecerējusi dažus darbus, ko gribu īstenot savā mājvietā. Vēlos mainīt savas virtuves konceptu, nomainot galdu pret leti, kurai klāt būs eleganti bāra krēsli. Virtuve ir maza, bet visu laiku tajā bija galds, kas jau tur atradās, kad ievācāmies. Tas bija labs, tāpēc arī to atstāju, bet sapratu, ka gribu palšāku telpu. Galdu pārnesīšu uz dzīvojamo istabu, bet virtuvē vietā būs lete un bāra krēsli. Lete man jau ir sarunāta, to kāds meistars izgatavo pēc individuāliem mēriem, lai iederētos tieši tajā vietā, kur es vēlos. Bet bāra krēsli ir noskatīti vietnē http://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/bara-kresli.

 

Tur ir vairāki modeļi, vēl neemu izlēmusi, kurus tieši ņemšu, jo visi ir ļoti gaumīgi. Un tieši tādā stilā, kāds man patīk, kāds arī ieturēts manā mājoklī. Tas ir tāds atturīgs un skandināvisks minimālisms. Man patīk kvalitāte, brīva telpa, lakoniskas formas. To arī turpināšu ievērot, veicot pārmaiņas virtuvē.

 

Man drīz arī būs viena atvaļinājuma nedēļa, tad varēšu pieslēgties remontam, kremonts-majasoordinēt letes uzlikšanu, iegādāties bāra krēslus, par kuru modeli man gan vēl līdz galam ir jāizlemj. Pie reizes plānoju arī nomainīt aizkarus un atsvaidzināt sienu krāsojumu. Varbūt vēl kādus interjera elementus pamainīšu. Nav nekas apjomīgs, bet tas man tiešām uzlabos omu, jo būs sajūta, ka mājās ir pavisam savādāk.

Mīļākais stūrītis mājās

Virtuve man ir ļoti iecienīta vieta, jo man patīk gatavot, patīk tur dzert teju vai kafju. Man tur ir radio, kas vienmēr skan un mani pozitīvi uzlādē. Virtuvē ir arī guļvieta manam iemīļotajam kaķim. Tad nu mums abiem patīk tur gan rītos, gan vakaros pakavēties. Tāpēc vēlos, lai ir ērti un tieši tā, kā man patīk.

 

Varbūt vasaras gaitā nobriedīšu vēl kādām pārmaiņām dzīvoklī. Viena joma man jau ir. Gribētu uz balkona ierīkot tādu omulīgu atpūtas stūrīti ar mīkstām sēdvietām, galdiņu, ziediem. Pagaidām tur stāv tikai velosipēds un žāvējas veļa.

 

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *