Zaglis garāžā — to negrib piedzīvot neviens

zaglis

Par dažiem jautājumiem mēdzam aizdomājamies tikai tad, kad jau esam guvuši kādu nepatīkamu pieredzi. Viena no tādām lietām ir drošība. Ne vienmēr par to pietiekami domājam profilaktiskos nolūkos. Tikai tad, kad jau noticis negadījums, sākam meklēt risinājumus, kā no līdzīga scenārija izvairīties nākotnē. Man nācās piedzīvot rūgtu pieredzi, secinot, ka garāža ir apzagta.

Līdz šim nebiju pievērsis uzmanību tam, cik kvalitatīvi ir garāžas vārti un to slēdzene. Tie bija parasti koka vārti, kas slēdzami ar piekaramo atslēgu. Tādi tie vārti bija jau kopš tā laika, kad mans tēvs tos izgatavoja un uzstādīja, biju tikai nomainījis jaunāku atslēgu. Līdz šim nekādu starpgadījumu nebija bijis. Un nebiju aizdomājies par to, cik mana garāžas ir viegli pieejama zagļiem.

Brīvdienas beidzas ar nepatīkamu atgadījumu

Bet vienmēr pienāk pirmā reize. Pēc kādām patīkamām brīvdienām laukos savā mājā atgriezos ar priecīgu prātu. Bet manu labo omu ātri vien iznīcināja fakts, ka mana garāža ir vaļā. Un tur gandrīz nav nevienas mantas, kas man tur glabājās. Labi, ka ar auto biju projām. Bet vienalga man bija daudz instrumentu, arī motorzāģis un velosipēds. Kopumā tās bija mantas pat vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Un tas viss bija aiznests. Protams, ka vērsos policijā, bet tāpat neloloju ilūzijas, ka kāds atradīs zagli un es atgūšu nozagtās mantas. Un tā arī bija. Mani vairāk satrauca tas, ko darīt, lai nekas tāds nākotnē nevarētu atkārtoties.

Jāmaina garāžas vārti

Skaidrs bija viens — ir jāmaina garāžas vārti, jo tie bija brutāli uzlauzti. Tagad man vajadzēja pārdomāt kādus vārtus garāžai likt. Negribēju, ka tie atkal kļūst par zagļu mērķi, tāpēc biju gatavs samaksāt vairāk, lai iegūtu augstāku drošības līmeni. Pēc ilgākas piedāvājumu izpētes mani visvairāk piesaistīja garžās vārti ar automātiku, ko piedāvā Ripo International.

Šiem garāžas vārtiem bija moderns izskats, solījumi par augstu kvalitāti un izturību, kas ļauj vārtiem uzticami un droši kalpot daudzus gadus. Tā arī man tika piegādāti un uzstādīti šie garāžas vārti. To atvēršanās un aizvēršanās notika automātiski, varēju kontrolēt vārtus ar pulti, kas bija tikai man un sievai. Vairs nekādas piekaramās atslēgas, tā ir pagātne. Tagad ir mūsdienīgāki drošības mehānismi, uz kuriem man vajadzēja pāriet jau sen. Tas man aiztaupītu garāžā esošo mantu zaudēšanu. Nāksies daudz ko jaunu iegādāties.

Ripo garāžas vārti

Vietējā ražotāja Ripo izgatavotie garāžas vārti ir tiešām izturīgi un droši. Ne tikai pret zagļiem, bet arī pašu lietošanai, jo tiem ir speciāli izstrādāts dizains un mehānismi, kas pasargā no pirkstu iespiešanas starp paneļiem, no vārtu uzkrišanas virsū, kas varētu kādu darīt bažīgu tāpēc, ka vārti veras un stāv pie griestiem. Vārti arī izgatavoti tikai no augstas kvalitātes detaļām. Man īpaši patīk tas, ka vārti novietojas zem griestiem, jo tad varu pilnvērtīgi izmantot laukumu, kas ir garāžas priekšā, nav jāatstāj laukums, kur vērties vārtiem.

Iesakām izlasīt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *