OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps
OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps

OEM/ODM Yinuo-Link 9 port gigabit SFP switch module atbalsta AF/PĒC 10/100/1000Mbps

€48.74
Pievienot grozam Pievienot vēlamo produktu sarakstam
Produkta apraksts

Yinuo-Link embeded 9 ostas gigibit SFP switch module atbalsta AF/PIE

YN-P E S10 9 A1 ir nepārvaldīts POE Switch, Visi porti atbalsta Auto Flip (Auto MDI/MDIX) .Tas ir vienkāršs, ekonomisks, s uperior izpildes, izmaksu efektīvu , bezšuvju standarta tīkla risinājumu.Tas ' s ir ideāla izvēle, lai jūs, lai uzlabotu apkalpošanas ātrumu.Tas var būt tieši POE bezvadu AP, kameras un citas tiešās tīkla barošanas, papildu self-uzrādi algoritmu tikai standarta PD termināla iekārtas, barošanas, un tādēļ nav jāuztraucas par kaitējumu privātiem standartiem, POE vai non-POE iekārtas.Turklāt, ja POE ierīce nav savienota, tā tiks pārtraukta strāvas padeve.Vienkārša un uzticama konstrukcija, automātiskās identifikācijas POE vajadzībām, nav konfigurāciju, plug and play, kad savienots ar spēku .

S tandard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet

IEEE802.3af POE Power over Ethernet standarta Protokols, CSMA/CD Ethernet Datu pārraides Ātrums

Ethernet: 10Mbps (half duplex) 20Mbps (full duplex)

Fast Ethernet: 100mb (half duplex) 200Mbps (full duplex) Topoloģija Zvaigžņu Fizisko M edia

10BASE-T):

Klasē 3, 4, 5 neekranēts vītais pāris (maks.Garums 100m)

EIA / TIA-568 100 ohm, ekranēts vītais pāris (maksimālais garums 100m)

100BASE-TX:

5. klasei un augstāk neekranēts vītais pāris (maksimālais garums 100m)

EIA / TIA-568 100 ohm, ekranēts vītais pāris (maksimālais garums 100m) B andwidth 3.2 G Interfeiss

6 ostas var nodrošināt visu tīklu, datu un integrētu PSE barošanas, 2 parasto tīkla ports, 1 fotoelektrisks multipleksēšana līmenī kopīga

LED Displejs

Strāvas indikators, kļūdas indikators, AKTĪVĀ rādītājs, PSE strāvas indikators

Pārsūtīšanas Metodi

Veikalu un uz priekšu

MAC Adrese Mācīšanās

Automātiskā apmācība, automātisko atjaunināšanu

Pakešu Filtrēšanas Ātrums

10BASE-T: 14880pps / ostas; 100BASE-TX: 148800pps / ostas

Pakešu Pārsūtīšanas Ātrums

10BASE-T: 14880pps / ostas; 100BASE-TX: 148800pps / ostas

Ieejas Jauda

48V

Darba Temperatūra

-5~55℃

Uzglabāšanas Temperatūra

-40 ~ 70℃

Mitrums

5% līdz 95% bez kondensācijas

1) Saskaņā ar IEEE802.3, IEEE 802.3 u standarta

2) Full-duplex IEEE 802.3 x standarts, pusdupleksais, izmantojot pretspiediens standarta

3) Sniegt sešiem standarta PoE barošanas pieslēgvietas, divas 2X4 ' 2.0 piķis parasto tīkla ports, fotoelektrisks multiplex ostas

4) 1 reset taustiņu

5) 1 ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis savienotājs

6) Nodrošina 12V / 1A output

7) Atbalsta ostas auto flipping (Auto MDI / MDIX) funkciju

8) Pārraide, izmantojot glabāšanas, pārsūtīšanas mehānismu, lai nodrošinātu pilnīgu līnijas ātrums pārsūtīšanas ātrumu, lai nodrošinātu datu integritāti,

9) Automātiski saglabāt MAC adrešu saraksts, atbalsta divvirzienu adresi, mācīšanās funkcija

10) Katra osta ir savu neatkarīgu joslas platumu, kas nodrošina patiesa ne-bloķēšanu pārvades

11) Dinamisko LED indikators, kas nodrošina vienkāršu darba statusu, padomi un problēmu novēršana

1) Cik par kvalitāti?

Visi mūsu produkti izgatavoti ar jaunu zīmolu materiālu,labākais dizains, ar stingru veci-novecošanās testēšanas un kvalitātes kontroles testu.

2) vai jums sniedz OEM service?

Jā, mēs galvenokārt nodrošina OEM/ODM ražošanas.

3) vai jums sniedz tikai PCBA?

Protams,PCBA ir laipni aicināti šeit.

4) vai Ir MOQ ierobežojums?

Izvietot paraugu, lai pārbaudītu kvalitāti, pirms beztaras pasūtījumiem.

5) Jebkuru gab laipni,bet,kā zināms, dažādu qty ar atšķirīgu cenu.

Liels daudzums ir zemas izmaksas.

  • Modeļa Numurs: ANDDEAR-05
  • Iepakojums: jā
  • Pārraides Ātrums: 10/100/1000Mbps
  • Slēdža Tips: Ethernet
  • Saziņas Režīms: Full-Duplex & Half-Duplex
  • Zīmola Nosaukums: ANDDEAR
  • Funkcijas: Paaugstināma
Tagi: slēdzis 10 gb sfp porti, slēdzis ethernet 9, hp 10gb sfp switch, slēdzis melns ethernet, mazo gigabit switch, 10gb sfp switch, portatīvo ethernet switch, balts slēdzis ethernet, netgear 10gb sfp switch, gigabit wifi slēdzis
Mini papildus maza 3/4/5 port 10/100Mbps projektēšana slēdzis modulis tīkla piekļuves kontroles kameras izsmalcinātu kompakts PCBA valdes OEM Postenis specifika Porti: Pārraides Ātrums: 10/100Mbps Saziņas Režīms: Full-Duplex & Half-Duplex Pakete: Jā Produktus Statuss: Noliktavā Slēdža Tips: Ethernet Amats: SNMP Slēdzis, Jauda: 1G Lan porti: 510/100M 4Pin galvenes Auto-Sarunu c Pakete pielāgot: JĀ LOGO Druka: Atbalsta PCBA: Lay2 mini dizaina Ārējo jauda: 4.5~18V DC LED Indikatori: 100Mbps Saite/Act
€19.20
Mini moduļa dizaina ethernet switch plates ethernet switch module 10/100mbps 5/8 ostas PCBA valdes OEM Mātesplati Postenis specifika Porti: Pārraides Ātrums: 10/100Mbps Saziņas Režīms: Full-Duplex & Half-Duplex Pakete: Jā Produktus Statuss: Noliktavā Slēdža Tips: Ethernet Amats: SNMP Slēdzis, Jauda: 1G Lan porti: 5/8 10/100M 4Pin galvenes Auto-Sarunu c Pakete pielāgot: JĀ LOGO Druka: Atbalsta PCBA: Lay2 mini dizains Ārējā barošana: 5~12V DC, LED Indikatori: 100Mbps Saite/Act
€9.06
Rūpniecības grade lielām temperatūras zemas jaudas 4/8 ostas vadu sadalītāja 10/100Mbps mini pin tips micro tīkla komutatora modulis Produkta f eatures : l saskaņā ar IEEE 802.3、IEEE 802.3 u、IEEE 802.3 ab standarta; l pieņemt 8) ostas rūpnieciskās kategorijas čipu, lai pārliecinātos, ka sniegumu vēl spēcīgāku un stabilitāti; l Full duplex pieņem IEEE 802.3 x standarts, pusdupleksais pieņem Pretspiediena standarta; l 5 10/100M adaptīvā tīkla
€17.61
SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20/40/60/80/100 KM 1310/1490/1550nm saderīgu optiskais modulis 1,25 G SC 20/40/60/80/100KM 1310/1490/1550nm Rūpniecības grade Vienu Fiber SFP Optisko Module SFP Raiduztvērēju Lūdzu atstāt mums ziņu par to, kuru zīmolu jūsu slēdzis ir saderīgi.Mēs nosūtīsim saderīgu SFP moduļi, kā jūsu pieprasījumu. Tas ir rūpnieciskās kategorijas (-40~80 grādiem pēc Celsija) 1. Datu pārraides Ātrums:1.25 Gb/s 2.
€18.83
Rūpniecības Ethernet komutatoru Moduļu 10/100/1000mbps 4) ostas PCBA valdes OEM Auto-sensing Ostas PCBA valdes OEM Mātesplati 4 Porti 10/100/1000mbps Ethernet komutatoru Moduļu Produkta Dizainu Produkta Struktūra Saskarnes Detaļas D escription: ANDDEAR-008 nodrošina 4 * 10/100/1000M adaptīvā Ethernet porti, kas nodrošina bezšuvju savienojumu 10M/100M Ethernet, 1000M Fast Ethernet, un Gigabit Ethernet, tas ' s ir ideāla izvēle uzlabot departamenta
€6.31
Praktiski 10/100 Mbps 8 Port Fast Ethernet LAN Darbvirsmas RJ45 Tīkla Slēdzi, Rumbas Adapteris Augstas Veiktspējas Praktiski 10/100 Mbps 8 Port Fast Ethernet LAN Darbvirsmas RJ45 Tīkla Slēdzi, Rumbas Adapteris Augstas Veiktspējas Funkcijas: 8 portu switch Ethernet savienojums integrēts 10/100 Deputāti. Auto-MDI/MDIX novērš nepieciešamību crossover kabeļi. Ne-bloķēšanu komutācijas arhitektūru, kas uz priekšu. Filtri paketes ar pilnu
€5.76
3-port Gigabit switch modulis tiek plaši izmantota LED līnijas 5 port 10/100/1000 m kontaktu ports mini switch module PCBA Mātesplati Produkta Apraksts , Atbalsta pieaugums pin spraudni, atbalsta OEM pasūtījuma, sniedz struktūras shēmu, var tikt pielāgota, 100M, Gigabit switch module, laipni lūdzam pievērst uzmanību klientu servisam, paldies par jūsu atbalstu! produkta apraksts: ANDDEAR-009 augstas veiktspējas, mazjaudas Fives10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch
€3.84
OEM MVK 8 Port Gigabit Ethernet Switch 8 Port tikās 8 pin veids, kā galvenes 10/100/1000 m hub 8way strāvas kontaktu Pcb kuģa OEM schroef gat Produkti ietver power sveces ANDDEAR-G-8Is een 10/100/1000 m Fast Ethernet switch 8 port 8 pin header poort.Alle poorten ondersteunen Automatische MDI/MDIX functie lv elke poort kan worden gebruikt als algemene poorten no Augšupsaites poort, ir een eenvoudige configuratie, pievienojiet lv spēlēt van Ethernet slēdži.Izsmalcinātu formas faktors ir een speciaal
€6.31
5-Port RJ45 10/100M Ethernet Desktop Switch Tīkla Centrmezgli Klēpjdatoru DIN Sliedes Tips body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Atvērts Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-augstums: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { platums: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; krāsa: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produkts-desc
€21.09
Rūpniecības grade mini 3/4/5 ostas pilnu Gigabit switch, lai pārvērstu 10/100/1000Mbps Pārsūtīt modulis iekārtas, vājš rūtiņu pārslēgt modulis Produkta Iespējas: l Atbilst IEEE 802.3, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab standartiem; l Pieņemot MARVELL rūpniecības grade čipa veiktspēja ir lielāka un stabila; l Full-duplex pieņem IEEE 802.3 x standarts, pusdupleksais pieņem Pretspiediena standarta; l 5 10/100/1000Mbps self-pielāgo tīkla porti, kas atbalsta ostas auto-flip (Auto
€6.31
Neapsaimniekotu 5port 10/100M industrial Ethernet komutatoru moduļu PCBA valdes OEM Auto-sensing Ostas PCBA valdes OEM Mātesplati Visi moduli produktu mūsu veikalā satur savienojošās līnijas Ne-tīkla vadības piecu ostas 100M industrial Ethernet komutatoru moduļu produkta apraksts: ANDDEAR-007 ir piecu portu neapsaimniekotu industrial Ethernet komutatoru galveno moduli, kas nodrošina piecas 10/100M adaptīvā Ethernet porti, kas nodrošina DC 9-48V ievadi pozitīvo un
€3.98
OEM Jauns modelis 8 Port Gigabit Switch Desktop RJ45 Ethernet Switch 10/100/1000mbps Lan Centrmezglu, slēdzi 8 portas Tērauda Lietā, 8 Port Gigabit Switch Desktop RJ45 Ethernet Switch 10/100 / 1000mbps Lan Hub Tīkla Gigabit Switch Strāvas spraudni var būt ES, ASV veidu! Ja nepieciešams, PĒC veida, pls sazinieties ar mums, lai mainītu cenu pirms maksājuma veikšanas! Definīcija PL-GS3008DR-A1 8 port gigabit switch 10/100 / 1000mbps ethernet lan tīkla
€12.11
H9 port gigabit poe switch 100/1000Mbps IEEE802.3af/pie aktīvo POE 8 portu 50v2.3.a par 8pcs 1080P 2MP 3MP 4MP 5MP 6MP HD ip kameras Piezīme:metāla gadījumā ir 2 veidi:tumši zaļā-melnā krāsā,zelta krāsā.Sūtīšu no jebkuru krāsu akciju bez brīdinājuma! 9 port gigabit poe switch IEEE802.3af/pie aktīvo POE 8 portu 8pcs 1080P 2MP 3MP 4MP 5MP 6MP HD ip kameras Nodrošināt bezmaksas kuģniecības pakalpojumu caur DHL/FedEx/TNT/EMS, ja pērk vairāk nekā 10pcs !Pls sazinieties
€51.46
9 Ostām 100Mbps PoE Switch Inžektora Jauda 15.4 W / 30W Ethernet IEEE 802.3 af Kamerām AP VoIP Barošanas Slēdzis Adapteri Funkcijas: 9x10/100Mbps auto-sensing RJ45 porti, 8x10/100Mbps PoE portiem, 1xUplink Ethernet ports. Var apgādāt ar enerģiju tīkla novērošanas kameras, kas ar Po funkciju. Atbalsta ostas auto-flip (Auto MDI/ MDIX). IEEE 802.3 af / Maksimālā jauda, viena PoE ports: 15.4 W / 30W Pieņem veikalā-un-uz priekšu arhitektūru. Funkcijas
€36.16
Rūpniecības Ethernet komutatoru Moduļu 5 Ostās netiks risinātas 100/1000mbps PCBA valdes OEM Auto-sensing Ostas PCBA valdes OEM Mātesplati Visi moduli produktu mūsu veikalā satur savienojošās līnijas 5 Porti, Neapsaimniekotu 100/1000mbps Industrial Ethernet komutatoru Moduļu Produkta Apraksts: ANDDEAR-006 ir 5-port neapsaimniekotu industrial Ethernet komutatoru galveno moduli, kas nodrošina 5 10/100M & 5 100/1000M self - adapti ng Ethernet porti, kas nodrošina DC 9-48V ievadi
€3.76