15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK
15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK
15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK
15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK
15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK 15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK
15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK
15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK
15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK
15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK

15M OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs 15mtr ftth džemperis ELINK

€12.55
Pievienot grozam Pievienot vēlamo produktu sarakstam
Produkta apraksts

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tālr.:+86-13065838003

PAZIŅOJUMS:

2.0 MM un 3,0 mm kabelis tiks izvesti pēc nejaušības principa.

OM4 Patchcords duplex optisko šķiedru kabeļu Red voilet LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC savienotājs ftth džemperis

Apraksts:

Šīs optiskās šķiedras kabeli, kas ļauj jums savienot 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ un QSFP+ transceivers 40 un 100 Gigabit tīkli.Ar OM4 kabeli, atbalsta Vertikālo Dobuma Virsmas Izstaro Lāzera (VCSEL) un LED gaismas avotu un ir savietojamas ar esošo 50/125 iekārtas.

Šī Aqua OM4 duplex multimodālu šķiedras kabelis ir izvietota LSZH (Low-Dūmu, Nulles Halogēnu) antipirēnu jaka, lai nodrošinātu minimālu dūmu, to toksiskums un koroziju, ja tiek pakļauti augsta siltuma avotiem, jo ugunsgrēka gadījumā.Tas ir ideāli piemērots izmantošanai rūpnieciskā vidē, centrālie biroji un skolas, kā arī stacionārā, kur būvnormatīviem, ir jāņem vērā.

Katru OM4 šķiedras kabelis ir individuāli pārbaudīti un sertificēti, lai būtu pieņemams optisko ievietošanas zudumu robežvērtības garantēta saderība un 100% ticamību.Pieteikumā Ietver: Lietošanas 40/100 Gigabit Ethernet un Optisko Kanālu programmas Atbalsta VCSEL lāzera un LED gaismas avotu

Specifikācija:

Veids

SM/UPC

SM/APC

MM/UPC

Ievietošanas Zudumu

≤0.3 dB

≤0.2 dB

≤0.2 dB

Atgriešanās Zaudējumu

≥50dB

≥60dB

≥35dB

Uzglabāšanas Temperatūra

-40 ºc līdz +90℃

-40 ºc līdz +90℃

-40 ºc līdz +90℃

Darba Temperatūra

-40 ºc līdz +85℃

-40 ºc līdz +85℃

-40 ºc līdz +85℃

Atkārtojamība IL

≤0.1 dB

Kalpošanas laiks

1000 palīgs/demate ciklu

Produkta Rādīt:

  • IZMĒRS: 2.0MM 3.0MM
  • Savienotāja tips: Hibrīds
  • Saderīgs: hiršmana
  • Objekta Garumu: 15m
  • preci: OM4 šķiedras patchcords
  • Zīmola Nosaukums: NoEnName_Null
  • Šķiedras Tips: Vairākrežīmu
  • Savienotājs: LC-SC LC-FC LC-ST SC-FC SC-ST-FC
  • Garums: 15m
  • Kabelis: OM4 DX voilet kabelis
  • Modeļa Numurs: PC-OM4-15M-DX
  • DAUDZUMS: 1pc
  • IL: 0.2 dB
Tagi: slēdzis fibra rūpniecības, slēdzis pcba fibra, ftth slēdzis ftth, slēdzis bi fibra, šķiedras patchcord, SC UPC, optisko šķiedru kabeļu 8m, placa slēdzis ftth, patchcord, optiskās šķiedras olt
Hilink 10G Ķīna Ražotājs STM64 1530nm 40KM CWDM SFP Optiskās Hilink 10G Ķīna Ražotājs STM64 1530nm 40KM CWDM SFP Optiskās CWDM-SFP10G-40 CWDM-SFP10G-40 1470-1610nm sērijas optiskais transīvers ir paredzēts optisko sakaru lietojumprogrammu līdz 10G, kas pilnībā atbilst specifikācijai SFP+ MSA SFF-8431.Šajā modulī ir paredzēta viena režīma šķiedras un darbojas ar nominālo viļņa garumu CWDM viļņa.Ir astoņi
€271.27
Bezmaksas Piegāde SC UPC šķiedras adapteri / savienotāju / atloka SC-SC single mode simplex 50/100/200/500pcs Bezmaksas Piegāde SC UPC šķiedras adapteri / savienotāju / atloka SC-SC single mode simplex 50/100/200/500pcs
€18.65
DWDM-XFP-35.82= 10GBASE-DWDM 1535.82 nm XFP 80 km (100 GHz ITU režģis) 52 ITU Kanālu Cisco 80 km Dowin Fibersolution Tech.Co., Sia s DWDM XFP 40/80 km Mazo Formu Faktors, 10Gb/s transceivers atbilst spēkā esošajiem XFP Multi-Avots Nolīgums (MSA) Specifikācija.Viņi atbalsta DWDM 10Gb/s SONET/SDH, DWDM 10-Gigabit Ethernet un 10 Gigabit Šķiedras Kanālu programmas.Digitālā diagnostika funkcijas ir pieejamas, izmantojot 2-vadu seriālo interfeisu, kā norādīts
€762.96
Jaunu HW HG8310M GPON 1GE ostas ONU ONT FTTH režīmā ar C Klases+ Jaunāko Versiju Termina angļu Versija 100%Jaunu HW HG8310M GPON 1GE ostas ONU ONT FTTH režīmā ar C Klases+ Jaunāko Versiju Termina angļu Versija Huawei HG8310M 1G GPON ONU Ar EchoLife HG8310M ir iekštelpu optiskā tīkla termināls (ONT), jo Huawei FTTH solution.By izmantojot GPON tehnoloģiju, ultra-platjoslas piekļuve ir nodrošināta mājas un SOHO lietotājiem.Ar HG8310M piedāvā vienas GE/FE
€19.84
DHL Bezmaksas Piegāde XW-EX006 Akumulatoru EXFO OTDR FTB-1/FTB-200/AXS-100 XW-EX006 EXFO Akumulatoru OTDR FTB-1/FTB-200/AXS-100 Specifikācijas: 1. Litija-lon akumulatora 5200mAh 2. 14,4 V 3. Oriģināls un jauns 4. GATAVS NOLIKTAVĀ Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums arī pa Skype: optoelecs
€284.84
RJ45 RJ12 RJ11 CAT5 UTP Tīkla LAN Kabeli Testeri Augstas Kvalitātes veidošanas Instruments Mazumtirdzniecības NSHL468 Vairumtirdzniecības ātra piegāde 2 in 1 Multi-funkciju MINI TESTERIS Zīmols OEM Preces nosaukums Tīkla testeris Produkta modeli JS-468 Produkta izmēri ≈ 10.5 cm*10.5 cm*2.6 cm Produkta svars 200g Produkta funkcijas RJ45 RJ11 tests Produkta krāsa Zaļa Instrukcijas 1 .Vītā pāra
€3.07
5gab/soma LC/UPC 1-30dB Optisko Attenuator Singlemode Sieviešu, Vīriešu, Optisko Šķiedru LC Optisko Singnal Attenuator Flanged LC Kā pasīvo optisko ierīci, feiberey attenuator galvenokārt izmanto šķiedru optikas atkļūdošanas optisko jaudu, veiktspēju un optisko instrumentu kalibrēšanu, korekciju & šķiedras signāla vājinājumu, lai nodrošinātu optisko jaudu stabils un vēlamo līmeni saiti, bez jebkādām izmaiņām sākotnējā pārraides viļņu. Mēs piegādājam LC UPC Viena
€15.23
Hilink GLC-BX-D & GLC-BX-U-3km, 1000BASE-BX 10 SFP BIDI 1310/1550 3KM DDM SC Savienotājs Hilink GLC-BX-D & GLC-BX-U-3km, 1000BASE-BX 10 SFP BIDI 1310/1550 3KM DDM SC Savienotājs Produkta Funkcijas Vienotā uzraudzības KOMITEJA trauku optiskā saskarne atbilst Karsti pluggable SFP nospiedumu 1310nm/1550nm FP lāzera raidītāju Atbilst RoHS un Radīt Brīvu Līdz 3km gada 9./125um SMF Metāla būra par
€66.12
Bezmaksas Piegāde 1x16 Sadalītāja LGX Lodziņā Kasetes atmiņas Kartes Ievietošana SC/UPC PLC Sadalītāja Modulis 1:16 16 Porti Optiskās Šķiedras PLC Sadalītājs Funkcijas *Lieliska Mehāniskā,Mazo Izmēru *Augsta Uzticamība *Zems ievietošanas Zudumu un zemu Atkarīgas no Polarizācijas zudumi *Augsta kanālu skaits *Izcilas Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto Pieteikumi *FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON) *Kabeļu tv (KABEĻTELEVĪZIJAS) *lokālie tīkli (LAN) *Testa aprīkojums *Pasīvie optiskie tīkli(PON)
€65.50
10m (33ft) Juniper Networks JNP-QSFP-AOCBO-10M Saderīgām 40G QSFP+ lai 4x10G SFP+ Starplaikos Aktīvo Optisko Kabeli Juniper Networks JNP-QSFP-AOCBO-10M Saderīgām AOC (10-metru, QSFP+ 4 SFP+) Produkta Detaļas Juniper Networks Patiesu JNP-QSFP-AOCBO-10M Pārdevēja Nosaukums LODFIBER Savienotājs Tips QSFP+ 4 SFP+ Datu pārraides Ātrumu 40Gbps Kabeļa Tips Aktīvo Optisko Kabeli Kabeļa Garums 10m(32.81 ft) Jaka Materiāls PVC(OFNR) Temperatūra 0-70°C (no 32 līdz 158°F) HTS-Harmonizēts
€182.26
FTTH Optisko Instrumentu Komplekts Mini Šķiedras Optiskās Jaudas Mērītājs -70 ~+6dBm Lūdzu atstāt mums ziņu, pēc tam, kad laist rīkojumu par optiskās jaudas mērītājs, -70~+6dbm vai -50~+26dbm, ja nav īpašas prasības ,mēs nosūtīsim jums kā defaulty viens: -70~+6dbm . Apraksts: YJ-320 rokas optiskās jaudas mērītājs ir kompakts un viegli-to-izmantot testa instruments optiskās šķiedras tīkliem, ko var izmantot absolūti
€22.76
1gb Augstas Kvalitātes SC APC Simplex Optiskās Šķiedras Adapteri/savienotāju SC APC optisko šķiedru Attenuator SC Šķiedras atloku savienotājs 1gb Augstas Kvalitātes SC APC Simplex Optiskās Šķiedras Adapteri/savienotāju SC APC optisko šķiedru Attenuator SC Šķiedras atloku savienotājs Produkta Tips SC, FC, ST LC Adapteri Režīms Vienā režīmā Multi mode Ievietošanas Zudumu ≤0.2 dB ≤0.3 dB Atgriešanās Zaudējumu ≥45dB --
€5.09
Bruņu bruņu Patch Vads Starta Vads SC-LC UPC SC/UPC-LC/UPC, SM Simplex GoodFtth 20-50m Bruņu bruņu Patch Vads Starta Vads SC-LC UPC SC/UPC-LC/UPC, SM Simplex GoodFtth 20-50m
€21.02
Izmantot NIHON KOHDEN MEK6318 MEK-6318 MEK6318K MEK-6318K RBC Diafragmas 80um YS-025B6 Izmantots NIHON KOHDEN MEK6318 MEK6318K RBC Diafragmas 80um YS-025B6 Lūdzu, sazinieties ar mums pirms jūsu maksājumu, lai apstiprinātu sarakstam, Ja nav preces, kas jums ir nepieciešams mūsu veikalā, lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot Tērzēšanas tagad vai ziņu Paldies Piezīme: Produktu Cenām Un Īpašajiem Nosacījumiem,
€67.39
81Y1618 Saderīgu 1000BASE-T VM Vara RJ-45 100m Transīvers IBM 81Y1618 Saderīgu 1000BASE-T VM Raiduztvērēju (Vara, 100m, RJ-45) Produkta Detaļas IBM Patiesu 81Y1618 Pārdevēja Nosaukums LODFIBER Veidā Tips SFP Max Datu pārraides Ātrums 1000Mbps Kabeļa Tips Cat 5 Max Kabelis Attālums 100m Interfeiss RJ-45 DOM Atbalsta Ne Komerciāliem Temperatūras Diapazonā no 0 līdz 70°C (no 32 līdz 158°F) HTS-Harmonizēts eiropas
€15.26